Anoreksja - objawy i przyczyny

Anoreksja - objawy i przyczyny

Anoreksja jest schorzeniem śmiertelnym. Zrozumienie tego jak najwcześniej pozwoli powziąć kroki zatrzymujące chorobę. Ograniczając ilość spożywanego pokarmu cierpiąca na anoreksję osoba naraża swoje ciało na stopniowe wyniszczenie – osłabione zostają mięśnie oraz wszystkie narządy wewnętrzne. W ciągu kilku zaledwie lat osoba cierpiąca na anoreksję potrzebuje hospitalizacji, a w wielu przypadkach – traci życie. Strona przedstawia bogate merytorycznie teksty z zakresu anoreksji – jej symptomów, faz, konsekwencji, wymiaru psychologicznego. Odkryjemy też na stronie porady, kiedy poszukiwać wsparcia, jak postąpić, aby rozpocząć efektywną walkę z chorobą lub pomóc osobie bliskiej, która tej walki jeszcze nie rozpoczęła.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.anoreksja.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mamy mamom dobrze radzą!

  Mamy mamom dobrze radzą! »

  Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał p... więcej »

 • Poznań permanentny

  Poznań permanentny »

  Rano nie chcesz tracić czasu na makijaż? Jeżeli Pani odpowiedź jest na tak - zalecam wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w gabi... więcej »

 • Polskie randki w Niemczech

  Polskie randki w Niemczech »

  Polacy w Niemczech tworzą coraz liczniejsze grono. Jako, że Niemcy sąsiadują z Polską a przepaść zarobkowa jest ogromna, kraj ten ... więcej »

 • AURUM pistolet do mezoterapii igłowej

  AURUM pistolet do mezoterapii igłowej »

  Warszawskie przedsiębiorstwo Aurum Distribution Group Sp. z o. o. zajmuje się importem, pośrednictwem i dystrybucją w zapewnianiu ... więcej »

 • Endometrioza

  Endometrioza »

  Zasadą powszechnie znaną jest to, że choroba we wczesnym stadium rozpoznania jest łatwiejsza do wyleczenia. Wszyscy powinniśmy zda... więcej »

 • Blog dla kobiet

  Blog dla kobiet »

  Chcecie mieć Państwo o wiele większą wiedzę na takie tematy jak zdrowie i uroda? Tak się składa, że dzięki serwisowi internetowemu... więcej »

 • Www.osesek.pl

  Www.osesek.pl »

  Twoje dziecko cierpi na alergię pokarmową? Martwisz się, że nie będziesz potrafiła go odpowiednio karmić? Z serwisem Osesek.pl Two... więcej »

 • Kobiece zdrowie

  Kobiece zdrowie »

  Zbliża się wiosna, a wspólnie z pogodą słoneczniejsze dni. Jest to doskonała okazja, by popisać się świetną figurą. To smutne, nie... więcej »