Braciszek.pl - Żeglarski Serwis z Charakterem

Braciszek.pl - Żeglarski Serwis z Charakterem

Strona zawiera wspomnienia z rejsów, zdjęcia oraz artykuły żeglarskie i marynistyczne.

Chcemy zainteresować żeglarstwem, przedstawić je jako fajny sposób na życie, okazję do spotkania się i przeżycia czegoś niecodziennego. Udowadniamy, że warto mierzyć siły na zamiary a spełnianie marzeń jest możliwe - wystarczy chcieć i pokazać, że się chce.

Nie powielamy innych, stronimy od polityki, od typowych materiałów szkoleniowych i od bezdusznego ściganctwa.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony braciszek.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czarter Jachtów

  Czarter Jachtów »

  Na skutek istniejącej możliwości wynajmu jachtu wielu ludzi ma możliwość zakosztować przyjemności żeglowania jachtem. Jednak w czy... więcej »

 • Karaiby

  Karaiby »

  Witryna mojekaraiby. eu to serwis - pełnej i kompletnej informacji o tej okolicy, której nie wyszukasz w klasycznych przewodnikach... więcej »

 • Rejsy.pl promocje rejsów wycieczkowych

  Rejsy.pl promocje rejsów wycieczkowych »

  Za pomocą tej strony można zaplanować sobie urlop swoich marzeń. Widnieją tu bowiem oferty rejsów zarówno letnich jak i zimowych. ... więcej »

 • Imprezy na jachtach Sardynia

  Imprezy na jachtach Sardynia »

  Żeglowanie. net to marka należąca do firmy „Tortuga Sailing”, której właścicielem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje si... więcej »

 • Sklep żeglarski YachtAman

  Sklep żeglarski YachtAman »  Na stronie sklepu żeglarskiego YachtAman znajdziesz największy wybór systemów refowania żagli takich jak:sztywne sztag... więcej »

 • Beneteau

  Beneteau »

  Pływanie po jeziorach, morzach i oceanach, to świetne zajęcie, wyjątkowo o ile lubimy pływać. Świetnym elementem do spełnienia tyc... więcej »

 • Tallshipsraces.net

  Tallshipsraces.net »

  Wykonana przez nas strona to swego rodzaju dziennik powiązany z pamiętnikiem. Stawiając na niezawodność oraz kompleksowość polecan... więcej »

 • Jachty mazury

  Jachty mazury »

  Pojezierze mazurskie to jeden z piękniejszych cudownych zjawisk natury w Polsce. Czy chcesz spędzić niecodzienne momenty pływając ... więcej »

 • Pomosty pływające ZWM Dojnikowscy

  Pomosty pływające ZWM Dojnikowscy »

  Pomosty pływające ZWM Dojnikowscy to doskonałe rozwiązanie na każdą plażę. Doskonale spełniają funkcje rekreacyjno - sportowe, mog... więcej »