Silesiapaintball

Silesiapaintball

Silesiapaintball jest zarówno organizatorem imprez integracyjnych, turniej, a także sklepem z sprzętem paintballowym. Jako sklep oferujemy duży wybór sprzętu paintballowego jak i serwis. Misją naszej firmy jest motto: Bawiąc - Uczyć . Jesteśmy przekonani, o tym że w warunkach świetnej zabawy można skuteczniej edukować i integrować ludzi. Jeżeli Państwa firma szuka odpowiedzi na pytania :Jak zintegrować zespół pracowników? Jak poprawić w nim komunikację i efektywność w realizacji zadań? Jak wynagrodzić zespół i jednocześnie właściwie wykorzystać budżet? Jak urozmaicić firmowe spotkanie robocze lub konferencję? Jak przygotować zespół do zmiany? Jak wzmocnić morale, czy przywrócić zaburzoną koordynację w zespole? W odpowiedzi proponujemy Państwu gry scenariuszowe - wykorzystujące niebanalne konwencje zaczerpnięte z kultury masowej - oferujące unikalną możliwość integrowania i szkolenia zespołu w zupełnie nietuzinkowych warunkach. Istotą oferowanych przez nas wyjazdów integracyjno-szkoleniowych jest niecodzienny scenariusz, który spina działania zespołów w jedną całość. Stosujemy rozmaite fabuły gwarantujące uczestnikom silne emocje i niepowtarzalny klimat. Możemy przygotować dla Państwa zarówno kilkugodzinną zabawę w terenie, jak i kilkudniową grę szkoleniową. Wszystko zależy od Państwa potrzeb w oparciu o naszą inwencję!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.silesiapaintball.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trampoliny

  Trampoliny »

  Jesteśmy firmą jaka działa na polskim rynku już od wielu lat zajmując się dystrybucją nowoczesnych oraz markowych trampolin. Nasze... więcej »

 • Stojak serwisowy

  Stojak serwisowy »

  Oferta naszej firmy obejmuje bogaty asortyment stojaków oraz wieszaków. Nasza firma od ponad 12 lat specjalizuje się w tworzeniu s... więcej »

 • Sklep Jeździecki

  Sklep Jeździecki »

  Sklep jeździecki Na Koń w Toruniu, oferuje Państwu pełen asortyment jeździecki, który wyeksponowany jest w sklepie na powierzchni ... więcej »

 • Sklep medyczny Wieleń

  Sklep medyczny Wieleń »

  Firma Med-Sport24 zaprasza na internetowy sklep medyczny. Nasza działalność lokalna koncentruje się głównie w okolicach Poznania i... więcej »

 • Korki adidas w sklepie

  Korki adidas w sklepie »

  Firma Aros-Sport oferuje klientom sprzęt do piłki nożnej. W naszym sklepie klienci odnajdą rozbudowaną ofertę produktową. Kooperuj... więcej »

 • Lyke - maty do ćwiczeń

  Lyke - maty do ćwiczeń »

  Sklep internetowy LYKE.PL to miejsce, w którym możesz zakupić profesjonalny sprzęt przeznaczony do klubów sportowych, siłowni, klu... więcej »

 • Artykuły treningowe Bokken

  Artykuły treningowe Bokken »

  Sklep Bokken oferuje kontrahentom dużą różnorodność produktów oraz akcesoriów do sztuk walki. Siedziba naszej firmy usytuowana zos... więcej »

 • Trampoliny fitness Fit and Jump

  Trampoliny fitness Fit and Jump »

  Przedsiębiorstwo Fit and Jump, którego siedziba znajduje się w Łodzi, zajmuje się sprzedażą trampolin stosowanych przy ćwiczeniach... więcej »