Twórz Siebie

Twórz Siebie

Strona o 3 najważniejszych aspektach w naszym życiu: niezależności finansowej, rozwoju osobistym i kontaktach międzyludzkich. Blog został stworzony w celu zgromadzenia wartościowej społeczności osób wierzących, że sami decydujemy o swoim życiu a wszystko zelży tylko od podejmowanych przez nas decyzji. Życie to dar ale jak i czy w ogóle go wykorzystamy zależy tylko od nas. Możesz powierzyć swoje życie losowi i żyć tym co od niego otrzymasz, lub wykorzystać szansę i zawalczyć o więcej. Zapytasz mnie jak? Mogę jedynie wskazać Ci drogę lub możesz poszukać jej sam. Jednak to czy będziesz nią podążasz, czy znajdziesz na tyle siły by powstać za każdym razem gdy życie rzuci Cie na kolana, zależy tylko od Ciebie. Ja mogę Ci tylko jedynie w tym pomóc.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony tworz-siebie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tonewood

  Tonewood »

  Dziś mamy niesłychanie dużo różnorodnego typu instrumentów muzycznych i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Można je różnie dzi... więcej »

 • Terminale płatnicze

  Terminale płatnicze »

  Spośród wielu organizacji instalujących terminale płatnicze pos na polskim rynku warto wybrać Card Expert. Firma ta oferuje najnow... więcej »

 • BD24.pl

  BD24.pl »

  Firma handlowa Brand Distribution stworzyła wyjątkową platformę B2B, dzięki której mogą Państwo kupić produkty z importu – angiels... więcej »

 • Producent folii stretch

  Producent folii stretch »

  Producent folii GÓRPLAST zaprasza na swoją stronę internetową. Do zaoferowania mamy Państwu produkty takie jak folie stretch maszy... więcej »