Twórz Siebie

Twórz Siebie

Strona o 3 najważniejszych aspektach w naszym życiu: niezależności finansowej, rozwoju osobistym i kontaktach międzyludzkich. Blog został stworzony w celu zgromadzenia wartościowej społeczności osób wierzących, że sami decydujemy o swoim życiu a wszystko zelży tylko od podejmowanych przez nas decyzji. Życie to dar ale jak i czy w ogóle go wykorzystamy zależy tylko od nas. Możesz powierzyć swoje życie losowi i żyć tym co od niego otrzymasz, lub wykorzystać szansę i zawalczyć o więcej. Zapytasz mnie jak? Mogę jedynie wskazać Ci drogę lub możesz poszukać jej sam. Jednak to czy będziesz nią podążasz, czy znajdziesz na tyle siły by powstać za każdym razem gdy życie rzuci Cie na kolana, zależy tylko od Ciebie. Ja mogę Ci tylko jedynie w tym pomóc.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony tworz-siebie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep VMware

  Sklep VMware »

  VMstore to praktycznie jedyny w Polsce oficjalny dystrybutor oprogramowania produkowanego przez amerykańską firmę VMware. Współpra... więcej »

 • Usługi internetowe dla miasta Wrocław

  Usługi internetowe dla miasta Wrocław »

  Już od ponad dwudziestu lat firma Ziębud oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi w zakresie serwisowania budynków mieszkalnych, ... więcej »

 • E-urząd

  E-urząd »

  U24. pl to witryna, której misją jest ulepszenie łączności obywateli z urzędami. Każdą rzecz, którą w jakimkolwiek urzędzie w Kraj... więcej »

 • VAT-7 online

  VAT-7 online »

  Tworzymy programy do rozliczania deklaracji podatkowych online, przystępne dla każdego użytkownika. Wiele lat przodujemy pośród op... więcej »

 • Kantor internetowy

  Kantor internetowy »

  Mając zaciągnięte zobowiązanie w postaci kredytu walutowego warto zapoznać się nasza propozycja ponieważ masz możliwość zaoszczędz... więcej »

 • Tanie strony www Poznań

  Tanie strony www Poznań »

  Tworzenie tanich stron www posiadających funkcję responsywności dla firm z Poznania i reszty polski. Poza responsywnością strony p... więcej »

 • EIMAG Commerce

  EIMAG Commerce »

  Firma zajmująca się sprzedażą oprogramowania komputerowego dla firm. Ułatwia on komunikację miedzy organami firmy oraz pomaga w za... więcej »

 • Sklep z grillami - 4prestige

  Sklep z grillami - 4prestige »

  4prestige to sklep, w którym znajdziesz wszystkie produkty/elementy potrzebne do rozpoczęcia sezonu grillowego. W swojej ofercie p... więcej »