Psychologiczne badanie kierowców Łódź

Psychologiczne badanie kierowców Łódź

Pracownia badań psychotechnicznych wpisana została do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne pod patronatem marszałka województwa łódzkiego, a także do rejestru prowadzonego przez komendanta wojewódzkiej policji dla psychologów upoważnionych do badań osób ubiegających się o pozwolenie na broń.. Zapraszamy na oferowane usługi w zakresie badań psychotechnicznych dla: badania kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, przedstawicieli handlowych, egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, członków i kandydatów na członków ochotniczej straży pożarnej. Dysponujemy nowoczesną aparaturą oraz pomieszczeniem do badań grupowych. Dogodna lokalizacja, dobry dojazd oraz bezpłatny parking. Zapraszamy ul. Ogrodowa 4 lok. 5, 91-065 Łódź.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.emdar.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bmw części

  Bmw części »

  Firma Auto-Voll istnieje już od osiemnastu lat. W 1992 roku jeszcze będąc spółką cywilną AutoMek rozpoczynała świadczenie usług zw... więcej »

 • Turbosprężarka

  Turbosprężarka »

  Biznes Marcus zajmuje się naprawą, diagnostyką oraz sprzedażą turbosprężarek aż do wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężaro... więcej »

 • Samochody

  Samochody »

  Aktualnie auto to zupełnie zwykły przedmiot w życiu wielu osób. Nabycie pojazdu jest dziś czymś zwyczajnym nawet dla młodych, dopi... więcej »

 • Odkup aut z Wrocławia

  Odkup aut z Wrocławia »

  Oferujemy skup pojazdów na obszarze Wrocławia i okolic, jak również z całej Polski, skupujemy wszystkie, zdatne do jazdy pojazdy o... więcej »

 • Produkcja

  Produkcja »

  We wszystkich pojazdach psują się czasami części co niestety przyczynia się do zmartwień ich posiadaczom ponieważ najczęściej elem... więcej »

 • Rampa mobilna

  Rampa mobilna »

  W aktualnych czasach transport drogowy ewoluuje w tempie zdumiewającym. Firm logistycznych jak i samochodów na drogach jest więcej... więcej »

 • Hinc - Transport specjalny

  Hinc - Transport specjalny »

  Bardzo gorąco pragniemy powitać Wszystkich odwiedzających na stronie prowadzonej przez nas firmy. W oparciu o wiele lat doświadcze... więcej »

 • Skup aut Szczecin - skupwrakow.pl

  Skup aut Szczecin - skupwrakow.pl »

  Nasza firma oferuje państwu skup aut Szczecin i pobliskie miasta. Skupujemy wszystkie samochody. Kupimy całe i uszkodzone. Kupimy ... więcej »