Historia filmu, stare kino - Oldcamera.pl

Historia filmu, stare kino - Oldcamera.pl

Portal oferuje bogate informacje z dziedziny historii kina i poszczególnych etapów jego rozwoju. Strona skupia się na poszczególnych gatunkach filmowych i ich dziejach. Znajdziemy tu również wyczerpujące wiadomości dotyczące szkół filmowych, kierunków kina europejskiego i polskiego. Ważne miejsce zajmują biografie i omówienia twórczości słynnych reżyserów, aktorek i aktorów. Strona prezentuje także recenzje najlepszych filmów w historii kina oraz rankingi wybitnych dzieł.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony oldcamera.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AimArt Filmy Reklamowe na Targi dla Firm

  AimArt Filmy Reklamowe na Targi dla Firm »

  Agencja Filmowo-Reklamowa AimArt zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem form reklamowych.Organizowane przez naszą firmę produkc... więcej »

 • "MA" - Film Studio

  "MA" - Film Studio »

  Od 2000 roku produkujemy filmy wszelkiego typu, począwszy or filmów korporacyjnych, przez filmy szkoleniowe, filmy reportażowe, sz... więcej »

 • Premiery

  Premiery »

  Na stronie DataPremiery. pl przedstawiamy nadchodzące premiery z różnych dziedzin rozrywki - prezentujemy nowe filmy i seriale, na... więcej »

 • Darmowe Filmy Online

  Darmowe Filmy Online »

  Popularność portali z filmami online wzięła się z potrzeby kinomaniaków. Ogromna ilość nowości filmowych premier jest często nie d... więcej »

 • Filmy online za darmo !

  Filmy online za darmo ! »

  Filmy w wysokiej rozdzielczości obecnie można oglądać na ekranie domowego komputera. Całkowite zastąpienie kina jest już bardzo bl... więcej »