Historia filmu, stare kino - Oldcamera.pl

Historia filmu, stare kino - Oldcamera.pl

Portal oferuje bogate informacje z dziedziny historii kina i poszczególnych etapów jego rozwoju. Strona skupia się na poszczególnych gatunkach filmowych i ich dziejach. Znajdziemy tu również wyczerpujące wiadomości dotyczące szkół filmowych, kierunków kina europejskiego i polskiego. Ważne miejsce zajmują biografie i omówienia twórczości słynnych reżyserów, aktorek i aktorów. Strona prezentuje także recenzje najlepszych filmów w historii kina oraz rankingi wybitnych dzieł.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony oldcamera.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AimArt Filmy Reklamowe na Targi dla Firm

  AimArt Filmy Reklamowe na Targi dla Firm »

  Agencja Filmowo-Reklamowa AimArt zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem form reklamowych.Organizowane przez naszą firmę produkc... więcej »

 • Okładki dvd CoverVil

  Okładki dvd CoverVil »

  Zapraszamy do CoverVil jedyny taki serwis w naszym kraju!!! Dla grafików i wszystkich fascynator dobrego kina. U nas znajdziesz ok... więcej »

 • Diga video production

  Diga video production »

  Company is based in Dublin Ireland focused on all kinds of video such as corporate, business, motion design. We did few music clip... więcej »

 • Filmy reklamowe

  Filmy reklamowe »

  Agencja filmowa RedKnife Films to dom produkcyjny z Katowic specjalizujący się w realizacji filmów promocyjnych, reportażowych i r... więcej »

 • Filmy online

  Filmy online »

  Miliony filmów, wciąż przybywają nowe produkcje, kinomaniak ma z czego wybierać, a nowy adept w eksploracji kina może nabawić się ... więcej »

 • Filmy online

  Filmy online »

  Oglądaj filmy bez konieczności rejestracji i be żadnych opłat już dziś! Jest to możliwe tylko z TVLINE! Największa baza filmów w P... więcej »