Tworzenie aukcji Allegro - AllePomocnik - Nowość

Tworzenie aukcji Allegro - AllePomocnik - Nowość

AllePomocnik to program, który sprawi, że nasze produkty na aukcjach allegro zaczną się lepiej sprzedawać. Chodzi tu o to, że w prosty sposób, dzięki temu narzędziu stworzymy atrakcyjnie grafinie aukcje, które będą przyciągać uwagę klientów. Ten prosty w obsłudze edytor oferuje nam kilkanaście szablonów, które możemy dostosować do potrzeb naszego produktu. Przede wszystkim możemy dostosowywać kolory, rozmiary liter itp. Program AllePomocnik poinformuje nas, gdzie jakie informacje musimy wpisać, gdzie wstawić zdjęcia, dodatkowo umożliwia podstawową edycję takich zdjęć. Warto je na przykład opatrzyć znakiem wodnym, produkty wyglądają wtedy bardziej markowo. PO wprowadzeniu wszystkich danych otrzymujemy kod, który po prostu przenosimy w odpowiednie miejsce aukcji Allegro, a nasze produkty zyskują lepsze tło.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony allepomocnik.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Livechat

  Livechat »

  Pffchat to nowatorskie programy livechat, livehelp. Na skutek Pffchat obsługa online będzie asystował transakcje sprzedaży w Twoim... więcej »

 • Opiekun dziecka

  Opiekun dziecka »

  Nie ma żadnych wątpliwości, że żyjemy w świcie bardzo zaawansowanych możliwości technicznych. I oczywiście odnosi się to do komput... więcej »

 • Elektroniczna dokumentacja medyczna - Sagittario

  Elektroniczna dokumentacja medyczna - Sagittario »

  Firma Sagittario serdecznie zaprasza do współpracy. Jesteśmy profesjonalną firmą z branży technologii informacyjnej. Zajmujemy się... więcej »

 • BUSINESS-NET WARSZAWA produkcja farmaceutyczna

  BUSINESS-NET WARSZAWA produkcja farmaceutyczna »

  Firmę Business-NET tworzą pracownicy z bogatym doświadczeniem w branży systemów ERP/CRM, które w ogromnym stopniu poprawiają pracę... więcej »

 • Softhis

  Softhis »

  Od teraz aplikacje nie stanowią już żadnego wyzwania. Zwłaszcza, jeśli wiemy jak przygotować zaawansowane, ale jednocześnie proste... więcej »

 • SketchUp Pro 2015

  SketchUp Pro 2015 »

  Komercyjna licencja SketchUp 2015 jest dostępna w Rivasoft.pl. Kup nową wersję SketchUp Pro z nośnikiem DVD, a otrzymasz przystępn... więcej »

 • Formularze pit

  Formularze pit »

  Na witrynie internetowej pitfree.pl klienci odnajdą dużą liczbę interesujących wiadomości na temat udostępnionych w sieci bezpłatn... więcej »

 • Program do fakturowania

  Program do fakturowania »

  mySales to intuicyjna oraz skuteczna Platforma do zarządzania przedsiębiorstwem klienta a także zespołem sprzedażowym. Przygotowan... więcej »

 • Office-365.pl

  Office-365.pl »

  Strona internetowa, dzięki której w łatwy sposób usprawnisz pracę w firmie. Jesteśmy liderem sprzedaży Office 365 w Polsce i zajmu... więcej »