Programy dla firm

Programy dla firm

Rekord Systemy Informatyczne swoja firmę prowadzi i rozwija od 1989. Załozycielem i jednocześnie prezesem spółki jest Janusz Szymura. Aplikacje biznesowe dostosowane do nowoczesnego rynku z możliwością ciągłego rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku biznesowym oraz informatycznym.
Rekord Systemy Informatyczne jest twórcą programów: Rekord ERP - oprogramowanie komputerowe erp przeznaczone dla przedsiębiorstw. Aplikacja biznesowa jest odpowiednia dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności w firmie. Używając z jego funkcji, m.in. optymalizacja zapasów, eliminowanie zbędnych kosztów oraz zmniejszyć niebezpieczęństwo utraty informacji, a także dostępu do nich osób niepowołanych.
Aplikacja Ratusz jest przeznaczony dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Pakiet aplikacji biznesowych Ratusz został stworzony przy współpracy z jednostkami samorządowymi, tak aby był optymalnie dosotosowany do potrzeb klientów. Korzystając z jego funkcji można m.in efektywnie zarządzać finansami, otrzymać szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, oprogramowanie Ratusz stanowi fundament popularnego już e-Urzędu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.rekord.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program kadrowy

  Program kadrowy »

  WF-GANG to proste w obsłudze i szybkie w działaniu oprogramowanie kadrowe i płatnicze dedykowane zarówno drobnym firmom, jak i duż... więcej »

 • Systemy zarządzania treścią

  Systemy zarządzania treścią »

  Firma,która korzysta z marketingu w internecie, musi pamiętać o systematycznej aktualizacji swojej strony internetowej. Domniemani... więcej »

 • Pity 2013 program

  Pity 2013 program »

  Jeśli rozliczenia podatkowe są dla Ciebie czarną magią i nie chcesz już płacić księgowej za rozliczenie Cię, odwiedź stronę Dobry ... więcej »

 • Jak uzyskać dotacje unijne 8.2

  Jak uzyskać dotacje unijne 8.2 »

  Firma informatyczna QubSoft oferuje zaawansowane technologicznie systemy e-commerce, przeznaczone dla segmentu B2B i B2C, projekto... więcej »

 • Mobilny BPM - blog

  Mobilny BPM - blog »

  Zastanawiasz się czym jest mobilny BPM (Business Process Management)? A może chciałbyś wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie? ... więcej »

 • Sky-shop.pl

  Sky-shop.pl »

  Trafnie dopasowane oprogramowanie ma dla sklepu internetowego niebagatelne znacznie i każdy właściciel działającego w Sieci sklepu... więcej »

 • Tworzenie stron WWW

  Tworzenie stron WWW »

  Strona domowa TSI – firmy zajmującej się projektowaniem oryginalnych serwisów internetowych oraz pisanych na zamówienie systemów C... więcej »

 • Zarządzanie projektem - meritoapp.pl

  Zarządzanie projektem - meritoapp.pl »

  Firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. oferuje klientom system zarządzania projektami Merito. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu. ... więcej »

 • Spark.pl

  Spark.pl »

  Warto postawić na komunikator Spark, który pozwoli na najlepszą jakość rozmów przez urządzenia mobilne. Aplikacja cisco spark to j... więcej »