Piractwo komputerowe

Piractwo komputerowe

Portal propagujący wiedzę na temat legalności oprogramowania, piractwa komputerowego. Tematyka bardzo popularna ostatnimi czasu w związku z licznymi spektakularnymi kontrolami policji. Warto zatem wiedzieć jak pracować legalnie na swoim komputerze oraz jakie oprogramowanie możemy instalować.. Chcesz wiedzieć czy pracujesz na legalnym oprogramowaniu, nie znasz sie na licencjonowaniu. Tematyką naszego portalu jest legalne oprogramowanie, walka z piractwem komputerowym czy nielegalne oprogramowanie. Licencjonowanie czy legalność oprogramowania to bardzo cięzki i skomplikowany temat dlatego warto zaczerpnąć wiedzy prosto od fachowców. Portal prowadzi audytor legalności oprogramowania z wieloletnim stażem pracy w branży zarządzania oprogramowaniem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.tylkolegalnie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obieg faktur

  Obieg faktur »

  Firma 2.0 jest rozbudowaną aplikacją internetową, mającą na celu podniesienie efektywności zarządzania procesami biznesowymi, admi... więcej »

 • Navireo - ERP dla piekarni

  Navireo - ERP dla piekarni »

  Navireo – innowacyjny system klasy ERP usprawniający pracę w piekarni i cukierni. Program posiada wbudowane funkcje min. tj. zwrot... więcej »

 • Norma Pro we Wrocławiu

  Norma Pro we Wrocławiu »

  Już od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą oprogramowania dla branży budowlanej. Posiadamy w swej ofercie programy do planowania,... więcej »

 • River - kioski multimedialne

  River - kioski multimedialne »

  Nasza spółka to przede wszystkim 25 lat doświadczenia na rynku komputerowym. Współcześnie skupiamy się na szerokiej produkcji info... więcej »

 • ERP

  ERP »

  Firma Firmao Polska Sp. z o.o. oferuje klientom ciekawy program CRM, wykorzystywany do fachowego zarządzania relacjami z kontrahen... więcej »

 • Feedink

  Feedink »

  Jednym z najnowszych narzędzi reklamy internetowej jest plik produktowy. Jest to spis i opis oferowanych produktów zapisany w spec... więcej »

 • Tworzenie stron WWW

  Tworzenie stron WWW »

  Strona domowa TSI – firmy zajmującej się projektowaniem oryginalnych serwisów internetowych oraz pisanych na zamówienie systemów C... więcej »

 • Oprogramowanie dla piekarni infopiek.pl

  Oprogramowanie dla piekarni infopiek.pl »

  Firma Viking proponuje klientom profesjonalne oprogramowanie do piekarni. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje w... więcej »

 • CAD dla mechaników | http://megacad.pl

  CAD dla mechaników | http://megacad.pl »

  MegaCAD proponuje sposobność tworzenia na bazie jednego modelu projektów alternatywnych czy to dzięki parametryzowanym częściom cz... więcej »

 • Informacje o Subiekcie GT

  Informacje o Subiekcie GT »

  Jeżeli zakładasz firmę potrzebować zapewne będziesz dobrego programu do sprzedaży. Zarówno handel rzeczowy jak usługi wymagają wys... więcej »