Herbata i podróże - Kursnaherbate.pl

Herbata i podróże - Kursnaherbate.pl

Kurs na herbatę - miejsce w sieci, którego autor, poprzez podróże zachęca do zgłębiania wiedzy na tematy herbaciane. Opisuje swoje przeżycia i doświadczenia związane z Camellią Sinensis, próbując jednocześnie przekazać piękno kultury herbacianej, złożoność historii, a także interesujące fakty na temat herbaty. Blog ten jest miejscem, którego zadaniem jest otwierać ludzi, zbliżać ich do siebie przez picie dobrej jakościowo herbaty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony kursnaherbate.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Emocje

  Emocje »

  Piszemy o emocjach, psychologii, o uczuciach i motywacjach, które nami kierują. Poruszamy tematy zarówno z psychologii społecznej,... więcej »

 • Blog o muzyce

  Blog o muzyce »

  „Ucho od śledzia” to blog muzyczny, który powinien wciągnąć każdego melomana. Tutaj możesz znaleźć dla siebie mnóstwo fascynującyc... więcej »

 • Mocarzeprzeprowadzek.pl

  Mocarzeprzeprowadzek.pl »

  Dla dużego grona ludzi przeprowadzka to zazwyczaj wyniesienie mebli do auta i rozładowanie ich w miejscu przeznaczenia. I w grunci... więcej »

 • Blog o przeprowadzkach

  Blog o przeprowadzkach »

  A może w niedalekim czasie przeprowadzkę? Jak tak, zapraszamy do odwiedzenia strony www przeznaczonej temu tematowi. Blog przeprow... więcej »

 • Jaka tego cena

  Jaka tego cena »

  Jesteś tutaj więc poszukujesz stawek cenowych za różne produkty i usługi, z którymi być może masz do czynienia na co dzień, ale ni... więcej »

 • BerlinTravel

  BerlinTravel »

  Przewodnik po Berlinie BerlinTravel to serwis turystyczny dla osób chcących obejrzeć wiele atrakcji i zabytków Berlina w dwa dni t... więcej »