Abc SoftMAR

Abc SoftMAR

abc SoftMAR Lublin zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem programów InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, naprawia bazy danych aplikacji SQL, szkoli i wdraża mobilny Subiekt, instaluje i konfiguruje OscGT ze sklepem OsCommerce, dostarcza serwery IBM, zapewnia bezpieczeństwo aplikacjami Gdata, tworzy monitoring przez internet.abc SoftMAR Lublin zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem programów InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, naprawia bazy danych aplikacji SQL, szkoli i wdraża mobilny Subiekt, instaluje i konfiguruje OscGT ze sklepem OsCommerce, dostarcza serwery IBM, zapewnia bezpieczeństwo aplikacjami Gdata, tworzy monitoring przez internet.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony softmar.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 116 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tworzenie aukcji Allegro - AllePomocnik - Nowość

  Tworzenie aukcji Allegro - AllePomocnik - Nowość »

  AllePomocnik to program, który sprawi, że nasze produkty na aukcjach allegro zaczną się lepiej sprzedawać. Chodzi tu o to, że w pr... więcej »

 • E-commerce

  E-commerce »

  Edito CMS jest nowoczesnym systemem zapewniającym zarządzania treścią, strukturą i układem stron intrnetowych na bazie którego pow... więcej »

 • Pity 2013 program

  Pity 2013 program »

  Jeśli rozliczenia podatkowe są dla Ciebie czarną magią i nie chcesz już płacić księgowej za rozliczenie Cię, odwiedź stronę Dobry ... więcej »

 • Testowanie oprogramowania

  Testowanie oprogramowania »

  Działalność firm testerskich jak chociażby firmy Testspring jak najbardziej ma głęboki sens. Weźmy chociażby taką kwestię jak zaku... więcej »

 • Feedink

  Feedink »

  Jednym z najnowszych narzędzi reklamy internetowej jest plik produktowy. Jest to spis i opis oferowanych produktów zapisany w spec... więcej »

 • Sophos Oprogramowania

  Sophos Oprogramowania »

  Firma Trialo skupia się na dostarczaniub ezpiecznych usług informatycznych pod względem oprogramowania i obsługi IT. Producentem T... więcej »

 • Spark.pl

  Spark.pl »

  Warto postawić na komunikator Spark, który pozwoli na najlepszą jakość rozmów przez urządzenia mobilne. Aplikacja cisco spark to j... więcej »