Produkcja przyssawek

Produkcja przyssawek

PHM Bracia Darscy działa w branży artykułów z tworzyw sztucznych od 1981 roku. Ponad 35-letnie doświadczenie na rynku oraz stały rozwój parku maszynowego pozwala firmie produkować akcesoria i gadżety w doskonałych parametrach technicznych i atrakcyjnym wyglądzie. PHM Bracia Darscy oferuje m.in. oczy do zabawek pluszowych, przyssawki, dodatki florystyczne, pudełka, karmniki dla ptaków itd. Firma świadczy także usługi związane z wykonaniem nadruków czy grawerowaniem laserem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.bracia-darscy.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spedycja morska

  Spedycja morska »

  Jeśli napiszecie w wyszukarce "transport kontenera" to parę linków będzie kierować do naszej strony internetowej. Jesteś... więcej »

 • Wyburzenia

  Wyburzenia »

  Firm, specjalizujących się w takich rzeczach jak przewiercanie czy cięcie betonu jest w naszym kraju niewiele. Główną przyczyną te... więcej »

 • Prawnik szczecin

  Prawnik szczecin »

  Zdarza się w życiu tak, iż przydarzają się nam trudności, których nie jesteśmy w stanie bez wsparcia sami rozwiązać. Dobrym przykł... więcej »

 • Biznes, firma

  Biznes, firma »

  Portal-gospodarczy jest serwisem polecanym osobom zainteresowanym szczególnie tematom takim, jak: finanse, oszczędności, kredyty i... więcej »

 • Z nami stracisz zbędne kilogramy

  Z nami stracisz zbędne kilogramy »

  Zbędne tłuszcz to niestety często spotykany kłopot pośród grupy osób którzy często przebywają z usług restauracji typu fast food. ... więcej »

 • Serwery Counter Strike 1.6 & GO - Fragujemy

  Serwery Counter Strike 1.6 & GO - Fragujemy »

  Sieć serwerów Fragujemy, pragnie zaprosić wszystkich lubiących dobrą zabawę, na serwer 4FUN 1.6.
  Serwer cechuje dobra muzyka,... więcej »

 • Forum Reklamowe

  Forum Reklamowe »

  Reklama jest dźwignią handlu tak więc mam przyjemość zaprosić was na calkowicie darmowe forum reklamowe. Gdzie możesz całkowiie za... więcej »