Znaczenie-Imion.pl

Znaczenie-Imion.pl

Imię pochodzenie imion wywodzi się prawdopodobnie od przezwiska; z czasem nabyło ono silnego rysu magicznego. Łączy się to z pradawną - nieistniejącą już u większości społeczeństw - funkcją języka, zgodnie z którą nadanie nazwy jakiemuś obiektowi, przedmiotowi, osobie poczytywano za zdobycie władzy nad nią. Tym samym rodzina nadawała dziecku imię, aby wyposażyć je w pewne cechy, "zaprogramować" jego przyszłość lub odwrócić nieprzychylny bieg wydarzeń; imię było wróżbą, błogosławieństwem, życzeniem.Poznaj znaczenie imion zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony znaczenie-imion.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pokusa Klub

  Pokusa Klub »

  Organizujemy wieczory kawalerskie oraz imprezy zamknięte,ale jesteśmy otwarci też na Klientów indywidualnych. Nasz profesjonalny d... więcej »

 • Http://sklep-pokerowy.pl 

  Http://sklep-pokerowy.pl  »

  Uwielbiasz grać w pokera? Marzysz o tym, aby kupić wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się w końcu s... więcej »

 • Manager Art

  Manager Art »

  Każde prężnie działające przedsiębiorstwo uważa imprezy firmowe za najkorzystniejszy sposób zintegrowania się zatrudnianej załogi.... więcej »

 • Biuro podróży Częstochowa

  Biuro podróży Częstochowa »

  Podczas przerwy w zawodach, w rozgrywkach, ale nie tylko w tym czasie. Obozy sportowe to imprezy, które mają obecnie dosyć sporą p... więcej »