Tynk Alpol

Tynk Alpol

Nasza firma jest w stanie zaproponować Państwu tynki o dobrych parametrach technicznych, które wyróżniają się pozytywnie swoją żywotnością. W razie potrzeby pomożemy nie tylko w doborze konkretnego typu masy tynkowej, ale również jej odcienia. Ponadto dopuszczamy możliwość negocjacji cen. Na życzenie klienta możemy podjąć się też transportu tynków elewacyjnych w obrębie Wrocławia oraz położonych w jego pobliżu miejscowości.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.markowe-tynki.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STANISŁAW KRZACZEK konstrukcje stalowe

  STANISŁAW KRZACZEK konstrukcje stalowe »

  Początki działalności firmy ZPH „Stanisław Krzaczek” dosięgają 1987 roku i od tamtego czasu specjalizuje się ona w produkcji najwy... więcej »

 • Firma Ramal

  Firma Ramal »

  Zajmujemy się produkcją pawilonów z trwałej płyty obornickiej. Nasze pawilony spełniają swoją rolę jako hale magazynowe, kioski, s... więcej »

 • STEF-BUD S.STEFANIAK poliwęglan

  STEF-BUD S.STEFANIAK poliwęglan »

  STEF-BUD Firma Ogólnobudowlana zaistniała parę lat temu, niemniej jednak już posiada praktyki a także niezbędne umiejętności, jaki... więcej »

 • Producent szamb betonowych

  Producent szamb betonowych »

  Producent szamb betonowych działający na terenie całego kraju oraz na terenie ościennych państw takich jak Czechy, Słowacja, Litwa... więcej »

 • WaterSmile

  WaterSmile »

  Firma handlowo-usługowa WaterSmile Poland oferuje sprzedaż wysokiej jakości osuszaczy basenowych, domowych, budowlanych oraz przem... więcej »

 • Mens: inwentaryzacja 3D

  Mens: inwentaryzacja 3D »


  Firma Mens dysponuje najnowszym sprzętem służącym do przeprowadzania inwentaryzacji 3D. Trójwymiarowa inwentaryzacja obiektó... więcej »

 • Otwornica

  Otwornica »

  Otwornice do metalu stanowią niezwykle istotny sprzęt w ekwipunku każdego świadczącego usługi remontoweprofesjonalisty, lecz także... więcej »