Sprzęt do parzenia kawy

Sprzęt do parzenia kawy

Jeśli chciałbyś zakupić wysokiej jakości urządzenia do parzenia kawy jak np. specjalne kawiarki, młynki zarówno ręczne jak i automatyczne, wejdź na tę stronę. Znajdziesz na niej ofertę znanej poznańskiej kawiarni Uno Espresso, która nie tylko może nam zaproponować pyszną kawę i czekoladę, ale także nowoczesne ekspresy do kawy. Kawiarnia chętnie podejmie się także obsługi różnego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.unoespresso.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lady chłodnicze

  Lady chłodnicze »

  Lady chłodnicze najwyższej jakości firmy DB Raineri i Orion z królestwa lodów Włoch. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firm D... więcej »

 • Restauracja Brzesko

  Restauracja Brzesko »

  Porządna restauracja Brzesko jest unikatowa. W budynku Centrum Planeta którykolwiek wizytator może wyśmienicie spożyć posiłek w pr... więcej »

 • TAB KONCENTRATY SP. Z O.O.

  TAB KONCENTRATY SP. Z O.O. »

  Prowadzimy firmę TAB-Koncentraty Sp. z o. o., jaka istnieje w branży przetwórstwa owocowego od 1997 roku. Jest nowoczesnym, zawodo... więcej »

 • Sale weselne Łódź

  Sale weselne Łódź »

  Dwór Artusa (sala weselna Łódź) to miejsce w pełni niepospolite na mapie Łodzi. Usytuowany daleko od miejskiego zgiełku i gwaru, a... więcej »

 • WINKLER-WACHTEL Piec cukierniczy

  WINKLER-WACHTEL Piec cukierniczy »

  We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Wachtel Polska Sp. z o.o. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem pieców oraz urząd... więcej »