Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych

Zrealizuj kampanię SMS, MMS, E-mail z aSendo.pl. W serwisie można zamówić dowolnie wyselekcjonowaną bazę danych B2B, B2C, od wybranego dostawcy. Ponadto, można zrealizować prestiżowe kampanie do baz danych operatorów infrastrukturalnych. Wszystkie planowane kampanie niemieszczące się w zasobach konfiguratora można zrealizować za pomocą złożonego zapytani indywidualnego, przesyłanego do wszystkich współpracujących z Serwisem dostawców baz. Serwis umożliwia również realizację kampanii do własnej bazy użytkowników (klientów, kontrahentów, pracowników). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą aSendo.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony asendo.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zarządzanie w medycynie

  Zarządzanie w medycynie »

  Od przeszło 20 lat efektywnie działamy na rynku usług medycznych. Zajmujemy się między innymi zarządzaniem, opracowywaniem strateg... więcej »

 • Flagi reklamowe

  Flagi reklamowe »

  Firma Litex jest jednym z wiodących producentów w swojej branży. Pozycję lidera zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu naszych kli... więcej »

 • Market Research World - badania marketingowe

  Market Research World - badania marketingowe »

  Nasza firma to nie tylko zespół wykwalifikowanych specjalistów doświadczonych w realizacji projektów badań rynku i opinii publiczn... więcej »

 • Dom mediowy Warszawa

  Dom mediowy Warszawa »

  Planowanie mediów to główny obowiązek domów medialnych Media Concept. Nasza wieloletnia praktyka i wielu zadowolonych klientów świ... więcej »

 • Automaty ice-coke

  Automaty ice-coke »

  Jesteś głodny, a wszystkie sklepy są już pozamykane? Każdy z nas niejednokrotnie znalazł się w takiej sytuacji. Czy masz ochotę na... więcej »

 • Fokusownia Kielce

  Fokusownia Kielce »

  zajmujemy się organizowaniem jakościowych badań marketingowych. Mamy ogromne doświadczenie zdobyte poprzez współpracę ze znanymi i... więcej »

 • Fokusownia Skarzysko

  Fokusownia Skarzysko »

  Badaniami rynku zajmujemy się od 2002 roku. Dysponujemy czteroma niezależnymi studiami fokusowymi zlokalizowanymi w 3 miastach: Ki... więcej »

 • Coaching Łódź

  Coaching Łódź »

  Profesjonalny coaching na pewno nie jest niczym łatwym, na pewno jest tym elementem, na który mamy bardzo duże zapotrzebowanie na ... więcej »