ISO 22000

ISO 22000

Konsumenci kupując produkty żywnościowe, często zastanawiają się czy są one bezpieczne i zdrowe. Jednak taką pewność można mieć wtedy, gdy na opakowaniu widnieje oznaczenie o posiadaniu certyfikatu ISO 22000. Wiemy wówczas, że produkt spełnia światowe normy jakości i bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwa posiadające taki certyfikat zapobiegają wszelkim czynnikom, które mogą wpływać na pogorszenie jakości ich produktów. Wiemy również, że żywność wędruje na półki sklepowe poprzez długi łańcuch od hodowli polnej po pakowanie oraz transport, dlatego o Systemie ISO 22000 powinni pamiętać wszyscy przedsiębiorcy takiego łańcucha. Firma DJB Doradztwo wdraża system od wielu lat i zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony djb-doradztwo.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo

  Doradztwo »

  Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników se... więcej »

 • Www.comper.com.pl

  Www.comper.com.pl »

  Niewątpliwie odniesienie sukcesu na rynku nie jest banalną kwestią. Z całą pewnością można pójść na łatwiznę i stosować przeróżne ... więcej »

 • Odszkodowania

  Odszkodowania »

  Możemy wyróżnić kilka kategorii zaniedbań. Są takie, które nie przynoszą większych konsekwencji, ale niestety istnieją też takie, ... więcej »

 • Księgowość Jasta

  Księgowość Jasta »

  Mówienie o usługach finansowych nie ma sensu bez Kancelarii Jasta. Wiemy jak stworzyć idealne relacje między zleceniodawcą, a nasz... więcej »

 • Dobra nazwa dla firmy doradztwo

  Dobra nazwa dla firmy doradztwo »

  Trzeba nie lada inspiracji, by znaleźć dobre propozycję na fajną nazwę dla firmy, i nie lada wytrwałości, by znaleźć dostępną dome... więcej »

 • Odszkodowania warszawa

  Odszkodowania warszawa »

  Kancelaria prawna Kazus specjalizuje się w skutecznym dochodzeniu odszkodowań za wszelkiego rodzaju straty cielesne i materialne. ... więcej »