Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex

Hale i konstrukcje stalowe, projekty hal Polonex

Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje hale stalowe, konstrukcje stalowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty, a także hale produkcyjne i przemysłowe.
Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych amerykańskich konstrukcjach firmy Behlen. Szczegóły rozwiązań technicznych zostały zaadoptowane do warunków polskich. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
Firma Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.
Hale stalowe - lekkie konstrukcje stalowe

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.polonex.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zsypy budowlane

  Zsypy budowlane »

  Przedsiębiorstwo Altrad-mostostal zajmuje się między innymi wytwórczością rusztowań ramowych pozwalających na solidne i prędkie op... więcej »

 • Pompa Geoterm

  Pompa Geoterm »

  Ta witryna www jest to strona korporacji zajmującej się odwiertami geotermalnymi oraz instalacją pomp Vaillant, instalacją systemó... więcej »

 • Firma Ramal

  Firma Ramal »

  Zajmujemy się produkcją pawilonów z trwałej płyty obornickiej. Nasze pawilony spełniają swoją rolę jako hale magazynowe, kioski, s... więcej »

 • Domofony i inne produkty WKSystem z miasta Szczecin

  Domofony i inne produkty WKSystem z miasta Szczecin »

  Firma WKSystem jest na rynku już od ponad 20 lat. Może pochwalić się wieloma sukcesami i licznymi zadowolonymi klientami. Oferuje ... więcej »

 • Panele ogrodzeniowe

  Panele ogrodzeniowe »

  Przedsiębiorstwo Modeko ma do zaoferowania interesantom bardzo dobre gabiony, kosze gabionowe jak również nowoczesne panele ogrodz... więcej »

 • JLG Polska

  JLG Polska »

  Innowacyjność, bezpieczeństwo i dbałość o detale – to priorytetowe cele marki JLG Industries Inc. Obecnie JLG Polska posiada 9 odd... więcej »

 • Przeglądy budowlane

  Przeglądy budowlane »

  Firma Akad Wojciech Mamaj od blisko dziesięciu lat sporządza przeglądy techniczne budynków w obrębie Warszawy i okolicznych miejsc... więcej »