Dystrybucja falowników

Dystrybucja falowników

Sprawność ta dla akumulatorów ołowiowych wynosi 0, 65 i jest mniejsza od pojemnościowej, ponieważ napięcie podczas ładowania jest wyższe niż podczas wyładowania. Akumulatory zasadowe wytwarzane obecnie jako żelazo-kadmo-niklowe lub żelazo-niklowe mają elektrody wykonane w postaci ramek stalowych, do których są wtłoczone torebki z blach> stalowej wypełnione masą czynną. Na płycie dodatniej masą czynną są tlenki niklu, na płycie ujemnej — tlenki żelaza. Elektrolitem jest 21% roztwór ługu potasowego KOH. Naczynie akumulatora jest wykonane z cienkiej, poniklowanej blachy stalowej. Napięcie pojedynczego ogniwa akumulatora żelazo-niklowego wynosi 1, 24 V, podczas ładowania wzrasta do 1, 75 V.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.falowniki.ppp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pneumatyka Sklep

  Pneumatyka Sklep »

  Pneumat System Sp. z o.o. - jesteśmy renomowanym przedsiębiorstwem z Wrocławia działającym w branży pneumatycznej. Oferujemy jeden... więcej »

 • MOTON filtry absolutne

  MOTON filtry absolutne »

  Funkcjonujemy w specjalności już od wielu lat i przez ten okres, udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów. W naszej ofercie od... więcej »

 • Zwijarki do blach

  Zwijarki do blach »

  Oferujemy wysokiej jakości urządzenia dla przemysłu. W szczególności są to maszyny służące do obróbki elementów metalowych. Z powo... więcej »

 • Czujnik prędkości obrotowej

  Czujnik prędkości obrotowej »

  czujnik prędkości obrotowej najczęściej stosuje się w turbinach, system hydraulicznych oraz silnikach diesla. Do najczęściej stoso... więcej »

 • Naprawa falowników

  Naprawa falowników »

  Rozpatrzmy to na przykładzie 'liczbowym, przypuśćmy, że do sieci o napięciu 220 V zostały włączone szeregowo dwie żarówki, każda n... więcej »

 • Www.smpmaitenance.pl

  Www.smpmaitenance.pl »

  Service & Maitenance Partner zajmuje się szeroko pojętym przemysłem maszynowym, głównie firma przeprowadza prace takie jak: cz... więcej »

 • Sabur - sterowniki plc

  Sabur - sterowniki plc »

  Firma Sabur specjalizuje się w proponowaniu urządzeń oraz oprogramowania dla automatyki. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje i... więcej »

 • Opisy graficzne samoprzylepne

  Opisy graficzne samoprzylepne »

  Wałki stopniowane długie
  Wałki stopniowane długie (o stosunku długości do średnicy nie zapewniającym sztywności wałka) obrabi... więcej »

 • Nord nordac

  Nord nordac »

  Rowki na wpusty obrabiane frezami palcowymi mogą być wykonywane na obrabiarkach z poziomą lub pionową osią obrotu wrzeciona, z aut... więcej »