Dystrybucja falowników

Dystrybucja falowników

Sprawność ta dla akumulatorów ołowiowych wynosi 0, 65 i jest mniejsza od pojemnościowej, ponieważ napięcie podczas ładowania jest wyższe niż podczas wyładowania. Akumulatory zasadowe wytwarzane obecnie jako żelazo-kadmo-niklowe lub żelazo-niklowe mają elektrody wykonane w postaci ramek stalowych, do których są wtłoczone torebki z blach> stalowej wypełnione masą czynną. Na płycie dodatniej masą czynną są tlenki niklu, na płycie ujemnej — tlenki żelaza. Elektrolitem jest 21% roztwór ługu potasowego KOH. Naczynie akumulatora jest wykonane z cienkiej, poniklowanej blachy stalowej. Napięcie pojedynczego ogniwa akumulatora żelazo-niklowego wynosi 1, 24 V, podczas ładowania wzrasta do 1, 75 V.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.falowniki.ppp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Łańcuchy płytkowe

  Łańcuchy płytkowe »

  Podstawowym profilem działalności firmy Archimedes jest dystrybucja szerokiej gamy wysokiej jakości podzespołów do maszyn i urządz... więcej »

 • Maszyny do lodów świderków,

  Maszyny do lodów świderków, »

  Firma Sachart z siedzibą w Szczecinie, zajmuje się produkcją serwisem oraz sprzedażą automatów do lodów. Produkowane przez nas mas... więcej »

 • Regał magazynowy

  Regał magazynowy »

  Głównym dealer wszelkiego sprzętu widłowego, w tym dla wózków widłowych jest firma NFK, która funkcjonuje w okręgu łódzkim i w swo... więcej »

 • Falownik Danfoss

  Falownik Danfoss »

  Spadek napięcia w obwodzie można także określić jako spadek potencjału wzdłuż obwodu. Z przepływem prądu wiąże się zjawisko spadku... więcej »

 • Sklep falowniki

  Sklep falowniki »

  Zwrot linii tych pól określa reguła śruby prawoskrętnej W odniesieniu do przewodu pojedynczego — jeżeli ruch postępowy przy wkręca... więcej »

 • Koszulki elektroizolacyjne

  Koszulki elektroizolacyjne »

  Szukasz firmy mającej w swojej ofercie wysokiej jakości izolatory? Jeśli tak to nasza oferta adresowana jest do Twoich potrzeb. Ma... więcej »

 • Sabur - sterowniki plc

  Sabur - sterowniki plc »

  Firma Sabur specjalizuje się w proponowaniu urządzeń oraz oprogramowania dla automatyki. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje i... więcej »

 • Automatyka przemysłowa

  Automatyka przemysłowa »

  Obecnie automatyka przemysłowa stosowana jest w coraz większej ilości gałęzi przemysłu. Chcą nie chcąc mimo nowych technologii mas... więcej »