Dotacje

Dotacje

Tylko pomysł na firmę to wciąż nie za dużo. Lecz wyśmienity biznes plan to już porządna szkielet do aby otworzyć osobistą interes.
Od czego ruszyć? Ruszyć należy w samej rzeczy od zgromadzenia kapitału początkowego. Jeśli nie wchodzi w grę staranie się o kredyt inwestycyjny w banku komercyjnym, zawsze można złożyć podanie o dotacje na rozpoczęcie firmy. Ich zdobycie jest jednak niejednokrotnie czasochłonne bądź też po prostu niemożliwe. W takim razie konieczne staje się znalezienie innych sposobów. Do tego typu możliwości trzeba zaliczyć ubieganie się o pożyczkę od PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości).

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.aniolybiznesu.org:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 103 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Własna firma

  Własna firma »

  Myślisz o otwarciu własnej firmy? Chciałbyś prowadzić własne przedsiębiorstwo i być szefem dla samego siebie? Co należy zrobić, ab... więcej »

 • Biuro rachunkowe Szczecin

  Biuro rachunkowe Szczecin »

  Jeżeli chodzi o dobre biuro rachunkowe Szczecin może zainteresowanym takimi usługami osobom zaproponować bardzo wiele możliwości w... więcej »

 • GAWRYSZEWSKI Kredyt oddłużeniowy

  GAWRYSZEWSKI Kredyt oddłużeniowy »

  Gawryszewski Finanse, to przedsiębiorstwo, która zapewnia kompleksowe usługi doradcze w obszarze finansowania dóbr materialnych, a... więcej »

 • Biuro rachunkowe Olsztyn

  Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Amadeusz – biuro rachunkowe z Olsztyna, które prowadzi działalność polegającą na kompleksowej obsłudze księgowej małych oraz średn... więcej »

 • Jak wypełnić PCC 3

  Jak wypełnić PCC 3 »

  Agencja e-file ma na celu budowanie prostych i funkcjonalnych solucji, które sprawdzają się na codzień. Projektując nasze programy... więcej »

 • Usługi Aktuarialne

  Usługi Aktuarialne »

  W stolicy Polski ma soja siedzibę firma Prospecto Sp. z o.o., która profesjonalnie świadczy od piętnastu lat usługi aktuarialne. N... więcej »