Doradztwo

Doradztwo

Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego. Doradztwo w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. jak również kompleksowe wsparcie konsultingowe, począwszy od weryfikacji szans dotacyjnych, przez napisanie wniosku i pozyskanie wsparcia unijnego, po realizację projektów i ich rozliczanie. Zapraszamy skorzystania z naszej oferty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.mdscentrum.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AGM

  AGM »

  Nasza firma oferuje projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania, zarówno tych uniwersalnych – np. norm jakości jak i tych bardz... więcej »

 • Wedding planner Poland

  Wedding planner Poland »

  Konsultantka, której firma zajmuje się organizacją wesel jest osobą optymistycznie nastawioną do życia. Nie boi się wyzwań i zderz... więcej »

 • Księgowość Jasta

  Księgowość Jasta »

  Mówienie o usługach finansowych nie ma sensu bez Kancelarii Jasta. Wiemy jak stworzyć idealne relacje między zleceniodawcą, a nasz... więcej »

 • Controlling - CONSORG

  Controlling - CONSORG »

  Nasza firma proponuje Państwu fachowe usługi z zakresu business intelligence. W swojej ofercie mamy szeroko pojęty controlling, pr... więcej »

 • Smart Lean S.C.

  Smart Lean S.C. »

  Wdrażanie najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu rozwoju firm z zakresu szczupłego zarządzania to pole działań firmy Smart ... więcej »