Bus Dania - Polska

Bus Dania - Polska

Nasza firma świadczy usługi przewozu osób oraz przewozu paczek z Polski do Danii oraz na linii Dania - Polska. W zakresie paczek oferujemy możliwość wysłania paczki o wadze nie przekraczającej 15 kg w cenie 120 zł. Paczki cięższe o wadze do 30 kg można u nas wysłać w cenie 180 zł. Bilety na kursy z Polski do Danii oferujemy już za 350 zł. Bilety z Danii do Polski to koszt 600 DKK. Korzystając z okazji przypominamy, aby miejsce w naszym autobusie rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Kursy z Polski do Danii wykonujemy w każdy piątek. W drogę powrotną do Polski wyruszamy w niedzielę, gdy ruch na drogach jest mniejszy, a podróż upływa w krótszym czasie. Ponadto do dyspozycji naszych pasażerów w trakcie podróży oddajemy odtwarzacz filmów DVD, na którym wyświetlane są filmy. Nasz bus jest oczywiście w pełni klimatyzowany.

Komentarze:

 • Łukasz » (raport)

  Bardzo solidna firma. Jechałem z nimi do Danii. Polecam!

  Data dodania: 20 02 2017

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.den-tour.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dopłata do mieszkania

  Dopłata do mieszkania »

  Zaglądając na portal internetowy mieszkaniedlamlodych. com interesanci będą mogli wyliczyć między innymi całkowitą kwotę dofinanso... więcej »

 • Dotacje unijne

  Dotacje unijne »

  Jeśli posiadasz innowacyjny pomysł na biznes, to MIT pomoże Ci dokonać analizy jego wykonalności, przygotować odpowiedni biznes pl... więcej »

 • Http://www.tilia.com.pl

  Http://www.tilia.com.pl »

  Zapraszamy na oficjalną stronę firmową tilia. com. pl. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu nawierzchni sportowych - sztuc... więcej »

 • Kompensja Sp. z o.o.

  Kompensja Sp. z o.o. »

  Firma Kompensja jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z nieszczęśliwym wypadkiem komunikacyjnym, w pracy czy rolni... więcej »

 • Www.pgmbw.pl

  Www.pgmbw.pl »

  Firma od wielu lat, świadczy usługi w zakresie wynajmu różnorodnego rodzaju sprzętu budowlanego, w zasadzie dźwigów i żurawi. Wsze... więcej »

 • Jak wypełnić pit 11

  Jak wypełnić pit 11 »

  Sporo czasu spędziliśmy nad zaprojektowaniem bezpiecznego i możliwie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program ... więcej »

 • A0COPY Kserografia Katowice

  A0COPY Kserografia Katowice »

  Firma A0Copy z Katowic zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się wydrukami wielkoformatowymi,... więcej »

 • BAKRON Architekt Szczecin

  BAKRON Architekt Szczecin »

  Posiadająca siedzibę w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim firma BAKRON serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapozna... więcej »