Bus Dania - Polska

Bus Dania - Polska

Nasza firma świadczy usługi przewozu osób oraz przewozu paczek z Polski do Danii oraz na linii Dania - Polska. W zakresie paczek oferujemy możliwość wysłania paczki o wadze nie przekraczającej 15 kg w cenie 120 zł. Paczki cięższe o wadze do 30 kg można u nas wysłać w cenie 180 zł. Bilety na kursy z Polski do Danii oferujemy już za 350 zł. Bilety z Danii do Polski to koszt 600 DKK. Korzystając z okazji przypominamy, aby miejsce w naszym autobusie rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Kursy z Polski do Danii wykonujemy w każdy piątek. W drogę powrotną do Polski wyruszamy w niedzielę, gdy ruch na drogach jest mniejszy, a podróż upływa w krótszym czasie. Ponadto do dyspozycji naszych pasażerów w trakcie podróży oddajemy odtwarzacz filmów DVD, na którym wyświetlane są filmy. Nasz bus jest oczywiście w pełni klimatyzowany.

Komentarze:

 • Łukasz » (raport)

  Bardzo solidna firma. Jechałem z nimi do Danii. Polecam!

  Data dodania: 20 02 2017

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.den-tour.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze Kubki

  Najlepsze Kubki »

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z działalnością sklepu internetowego filizanki. net. Sprzedajemy zestawy promocyjnych filiżane... więcej »

 • Www.pisanieprac.net.pl

  Www.pisanieprac.net.pl »

  Jeśli poszukujesz pomocy specjalisty w trakcie pisania któregoś z fragmentów pracy zaliczeniowej, możesz odnaleźć wiele rzetelnych... więcej »

 • Przewozy międzynarodowe - Busy do Niemiec

  Przewozy międzynarodowe - Busy do Niemiec »

  Przewozy międzynarodowe i nie należą do jednych z łatwiejszych branż transportowych ze względu na długie trasy i wysokie koszty tr... więcej »

 • Busy zagraniczne

  Busy zagraniczne »

  Busy Olsztyn Belgia przeznaczone są dla osób, które często podróżują i chcą podróżować w komfortowych

  warunkach. Zdecy... więcej »

 • Busy do Niemiec

  Busy do Niemiec »

  Rozkwit cywilizacyjny i przynależność Polski do Unii Europejskiej sprawiło, że bez problemów możemy podróżować po każdym zakątku E... więcej »

 • Transport niemcy polska

  Transport niemcy polska »

  Swoje wartości są zdecydowanie niższe od konkurencji. Nasza, jakość usług uzależniona jest zabiegiem pozostawiania pracy będących ... więcej »