Agencja Nieruchomości Lokal 2 Katowice

Agencja Nieruchomości Lokal 2 Katowice

Agencja LOKAL 2 to jedno z najdłużej działających biur nieruchomości na Śląsku oraz w Polsce. Uczestniczyliśmy w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, kamienic, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Do Państwa dyspozycji jest doświadczony zespół pracujący od początku założenia firmy (1991r), który posiada 2 pośredników z licencją zawodową. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu standardów zawodowych pośredników. Na bieżąco uczestniczymy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Przeobrażenia

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony lokal2.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 110 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stancje

  Stancje »

  Strona internetowa - eStancje.pl - Anonse stancji, wynajmu pokoju, mieszkań z całej Polski dla żaków i nie tylko. Wortal jest nieo... więcej »

 • Mieszkania Bydgoszcz

  Mieszkania Bydgoszcz »

  Domator to wiodące biuro na rynku handlu nieruchomościami z główna siedzibą w Bydgoszczy. Zapewnia pomoc w sprzedaży, zakupie jak ... więcej »

 • Dwepolska.pl

  Dwepolska.pl »

  Chcesz wypocząć na hiszpańskiej Teneryfie? A może najzwyczajniej w świecie zamierzasz otworzyć tam swoją firmę bądź zainwestować w... więcej »

 • Mieszkania ustroń

  Mieszkania ustroń »

  SSK to przedsiębiorstwo, które w swojej ofercie posiada jako jedną ze swoich działalności sprzedaż komfortowych i nowoczesnych mie... więcej »

 • Global Homeland Sp. z o.o.

  Global Homeland Sp. z o.o. »

  Global Homeland proponuje wsparcie przy obrocie nieruchomościami. Sprzedajemy domy, place, obiekty komercyjne i inne. Wynajmujemy ... więcej »

 • Notariusz

  Notariusz »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego zasadniczym zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Będąc do... więcej »

 • Apartamenty blisko morza sprzedaż

  Apartamenty blisko morza sprzedaż »

  Chciałbyś zakupić atrakcyjny apartament nad morzem? Twoje marzenie jest w zasięgu Twojej ręki. Amber Cottage to przepiękne osiedle... więcej »

 • Wynajmem Mieszkań - zarzadzanienajmem.eu

  Wynajmem Mieszkań - zarzadzanienajmem.eu »

  Jesteśmy firmą, która od bardzo wielu lat zajmuje się zarządzaniem wynajmem mieszkaniami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, któ... więcej »