Adwokat Szczecin

Adwokat Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.pomianowski.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężarki

  Sprężarki »

  Nasza oferta jest niezmiernie rozległa i niezmiernie profesjonalna. W naszej firmie znajdą Państwo między innymi kompresory i takż... więcej »

 • Szkieletowe domy z drewna

  Szkieletowe domy z drewna »

  Zanim zacznę budować lokal mieszkalny, to, co muszę załatwić?
  1. Uzyskanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego al... więcej »

 • Biuro rachunkowe Łódź

  Biuro rachunkowe Łódź »

  Jeżeli szukasz dobrego i niedrogiego biura rachunkowego to trafiłeś w dobre miejsce. Biuro rachunkowe M-A jest firma z tradycjami.... więcej »

 • Spirometer

  Spirometer »

  Nasza spółka działa na rynku aparatury medycznej od 1993 roku. W tym czasie zebraliśmy doświadczenie pozwalające nam na produkcję ... więcej »

 • Wywóz odpadów Poznań

  Wywóz odpadów Poznań »

  Firma Eko – Tom zapoczątkowała swoją dzialalność prawie trzy dekady temu i zajmuje się świadczeniem usług we Wrocławiu jak również... więcej »

 • Zaproszenia ślubne Kalisz

  Zaproszenia ślubne Kalisz »

  Mcards.pl to ]zaproszenia ślubne z najlepszych niezależnych projektantów. Wybierz jedną z naszych nowoczesnych i unikalnych zapros... więcej »

 • SZCZELINEX Wyroby gumowe

  SZCZELINEX Wyroby gumowe »

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy produkującej bezazbestowe uszczelnienia techniczne, materiały termoizolacyjne i powroź... więcej »