Www.fundacjaeinsteina.pl Nauka fizyki

Www.fundacjaeinsteina.pl Nauka fizyki

Fundacja Einsteina ma swoją siedzibę w Poznaniu. Zajmuje się prezentowaniem młodzieży zjawisk przyrodniczych w ciekawy sposób. Fundacja przeprowadza warsztaty oraz prezentuje uczniom modele, które następnie są im przekazywane do oglądu. Co więcej, Fundacja wykonuje też pokazy sceniczne, czyli przeprowadza interesujące doświadczenia dla dużej ilości osób. Dzięki temu, że Fundacja prowadzi także swój kanał na YouTube, każda osoba może sama zaznajomić się z różnymi ciekawymi zjawiskami przyrodniczymi. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i obejrzeć galerie, warto zajrzeć na stronę internetową Fundacji.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony fundacjaeinsteina.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje angielski

  Korepetycje angielski »

  Większa część uczelni wyższych wymaga przy rekrutacji na swoje kierunki, zdania na wysoką notę testu maturalnego z języka obcego. ... więcej »

 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski

  Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski »

  Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Cię matura, możesz potrzebować korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmi... więcej »

 • Marketing Internetowy

  Marketing Internetowy »

  Program studiów adresujemy do wszystkich osób interesujących się Internetem, które chcą podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wie... więcej »

 • Żłobek Poznań

  Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol - nasza placówka mieści się w Poznaniu na Wildzie. Zapraszamy do naszego prywatnego żłobka dzieci w wieku do 3... więcej »

 • Belki

  Belki »

  Reakcje podporowe w belkach to czarna magia? Zajrzyj na stronę statyka. info, na której nasz poradnik pomoże Ci zrozumieć jak to d... więcej »

 • Falowniki vacon

  Falowniki vacon »

  W maszynie prądu stałego, pracującej jako silnik, komutator służy do utrzymania stałego zwrotu siły działającej na boki zwojów. Is... więcej »

 • Polaryzator

  Polaryzator »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości aparatury pomiarowej i badawczej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem nasze... więcej »

 • Dj na wesele Warszawa

  Dj na wesele Warszawa »

  Ślub to wyjątkowy dzień, często wyczekiwany latami. Dziewczyny od najmłodszych lat marzą o tym, żeby wyglądać jak księżniczka w bi... więcej »

 • Nauka holenderskiego

  Nauka holenderskiego »

  Obecne czasy dają nam możliwość przemieszczania się bez zbędnych formalności po państwach Unii Europejskiej. Dużo Polaków marzy o ... więcej »