Uprawnienia na skuter wodny

Uprawnienia na skuter wodny

Jeśli masz ochotę przeżyć wyjątkowe przeżycia podczas żeglowania to musowo musisz zapisać się na patent sternika motorowodnego i radiooperatora VHF. Centrum Sportów Wodnych Bombram proponuje jedyny w swoim rodzaju kurs teoretyczny on-line, gdzie zdołasz nabyć patent sternika motorowodnego, który jest konieczny miedzy innymi do: poruszania się motorówkami a także kurs na uprawnienia radiooperatora VHF. Nowatorska formuła opisywanych szkoleń daje możliwość nabycia kwalifikacji praktycznych poprzez jednodniowe pływanie ekskluzywną łodzią motorową. Kursy prowadzone są przez doskonałych fachowców, mających całościową wiedzę z obszaru prawa morskiego i przepisów wodnych a ponadto mają właściwe kompetencje i patenty takie jak: RYA powerboat level 2 certificate oraz kilkaset godzin wypływanych na zbiornikach morskich na pokładzie jednego z najdłuższych na kuli ziemskiej żaglowców - STS Dar Młodzieży i dużo innych. Po ukończeniu tego szkolenia kursant nabędzie umiejętność między innymi: cumować różnymi metodami. Nabycie tak kompletnych i profesjonalnych kwalifikacji gwarantuje ci perspektywę wypłynięcia w cudowny i bezpieczny rejs z najbliższymi. Bardzo zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.bombram.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Razem w szkole

  Razem w szkole »

  Jeśli szukasz podręczników do szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum, na pewno będziesz zadowolony ze skorzystania z naszej prop... więcej »

 • Szkolenia BHP Tarnowskie Góry

  Szkolenia BHP Tarnowskie Góry »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się niesieniem profesjonalnego doradztwa i wsparcia merytorycznego w zakresie szkolenie BHP Tarnowsk... więcej »

 • HSE BHP szkolenie z bezpieczeństwa na budowie

  HSE BHP szkolenie z bezpieczeństwa na budowie »

  Przedsiębiorstwo „HSE BHP SECURITY” buduje swoją kapitalną renomę, oferując i realizując rzetelne szkolenia, kursy lub szkolenie z... więcej »

 • Szkolenia online

  Szkolenia online »

  Witryna internetowa e-sanora. eu została stworzona dla ludzi, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę oraz kompetencje, wykorzystując s... więcej »

 • Au Pair

  Au Pair »

  Wspaniała przygoda, nauka języka obcego to wszystko jest na wyciągnięciu ręki. Jeśli lubisz podróżować, chciałabyś nauczyć się jęz... więcej »

 • Corefit System

  Corefit System »

  Na stronie pod nazwą corefit-system.pl umieszczone są wyczerpujące wiadomości na temat autorskiego programu Izabeli Żak o stabiliz... więcej »

 • MastersSwimming.pl

  MastersSwimming.pl »

  Znalezienie dobrej szkoły pływania to niewątpliwie zadanie dość trudne, jednak wcale nie niemożliwe do osiągnięcia. Dowodzi temu o... więcej »