Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce mieści się na ul. Strażackiej 7. Szkoła położona jest nad zalewem w malowniczej miejscowości Sosnówka. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajdziemy między innymi: historię szkoły, informacje o patronie szkoły Marii Konopnickiej, informacje o uczniach, nauczycielach i pracownikach szkoły, zdjęcia z życia szkoły oraz ważnych uroczystości i konkursów szkolnych

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.spsosnowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski dla firm warszawa

  Angielski dla firm warszawa »

  Szkoła językowa Nauka Języka Angielskiego - innowacyjne metody nauczania! Autorskie programy, indywidualny opiekun dydaktyczny! Z ... więcej »

 • Farmacja

  Farmacja »

  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię ... więcej »

 • Socjologia

  Socjologia »

  Azali turystyka i rekreacja pracowników firmy są dzisiaj komuś potrzebne? Niezbicie, że są natomiast tym samym my zajmujemy się ic... więcej »

 • Szkoła Tenisa Protenis Kraków

  Szkoła Tenisa Protenis Kraków »

  Prowadzimy zajęcia dla dzieci od szóstego roku życia. Nasze zajęcia skupiają się na nauce tenisa przy równoczesnym rozwoju motoryk... więcej »

 • Place zabaw

  Place zabaw »

  Firma Ringpol jest jednym z największych dystrybutorów placów zabaw w Polsce i w Europie. Ringpol odnosi sukcesy zarówno na rynku ... więcej »

 • Prawo jazdy Warszawa

  Prawo jazdy Warszawa »

  Zapisz się na Kurs jazdy Warszawa w Motokurs.pl i ciesz się nowymi kwalifikacjami. Z nami szybko i bezboleśnie dojedziesz na egzam... więcej »

 • Żłobek Poznań

  Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol - nasza placówka mieści się w Poznaniu na Wildzie. Zapraszamy do naszego prywatnego żłobka dzieci w wieku do 3... więcej »

 • Wing Tsun Kung Fu Warszawa

  Wing Tsun Kung Fu Warszawa »

  Poznaj pełen system Wing Tsun Kung Fu w przekazie Dai-Sifu Martina Dragosa, który praktykuje ten styl juz ponad 30 lat! Styl ten t... więcej »

 • WZSP technik masażysta gdynia

  WZSP technik masażysta gdynia »

  Proponujemy zapoznać się z ofertą Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni. Szkolimy w wielu zawodach między innymi: opiek... więcej »

 • Szkolenie jazdy defensywnej

  Szkolenie jazdy defensywnej »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Znajomość t... więcej »