Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Szkoła Podstawowa w Sosnówce mieści się na ul. Strażackiej 7. Szkoła położona jest nad zalewem w malowniczej miejscowości Sosnówka. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajdziemy między innymi: historię szkoły, informacje o patronie szkoły Marii Konopnickiej, informacje o uczniach, nauczycielach i pracownikach szkoły, zdjęcia z życia szkoły oraz ważnych uroczystości i konkursów szkolnych

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.spsosnowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Farmacja

  Farmacja »

  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię ... więcej »

 • Place zabaw

  Place zabaw »

  Firma Ringpol jest jednym z największych dystrybutorów placów zabaw w Polsce i w Europie. Ringpol odnosi sukcesy zarówno na rynku ... więcej »

 • Kursy masażu

  Kursy masażu »

  Okres zdawania egzaminów maturalnych już mamy za sobą. Wielu abiturientów wybrało już studia. Jednak wszystkich tych, którzy jeszc... więcej »

 • Kurs pływania Kraków

  Kurs pływania Kraków »

  Zapraszamy Państwa do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania młodzieży, dorosłych, dzieci i niemowląt. Pionierskie pode... więcej »

 • WSNS

  WSNS »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki z Mińska mazowieckiego. Kształcimy ... więcej »

 • Langart - Szkoły językowe za granicą i w kraju

  Langart - Szkoły językowe za granicą i w kraju »

  Kursy językowe za granicą w kilkunastu krajach na świecie. Między innymi, angielski w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w US... więcej »

 • PIKO - optyk szkoła policealna

  PIKO - optyk szkoła policealna »

  Optyk szkoła policealna PIKO to gwarancja wykształcenia potrzebnego każdemu optykowi na najwyższym poziomie. W naszym policealnym ... więcej »

 • Szkolenie jazdy defensywnej

  Szkolenie jazdy defensywnej »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Znajomość t... więcej »

 • Kursy dietetyki Gdańsk

  Kursy dietetyki Gdańsk »

  Wybierajcie tylko i wyłącznie Fitifionka Gdańsk. To właśnie najlepszej jakości rozwiązania kiedy mowa o takich sprawach jak joga, ... więcej »

 • Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa

  Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Szkoła Mentis jest niepubliczną instytucją oświatowo-wychowawczą, która realizuje dwujęzyczny program kształcenia uczniów. Inna wa... więcej »