Szkoła Języka Rosyjskiego Kalina

Szkoła Języka Rosyjskiego Kalina

Szkoła języka rosyjskiego Kalina to miejsce, w którym języka rosyjskiego nauczysz się szybko i skutecznie. Oferujemy: kursy dla dzieci i dorosłych, kursy maturalne, szkolenia dla firm, zajęcia indywidualne oraz konwersacje.
Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, a programy zajęć dostosowujemy do potrzeb klienta. Zapewniamy efektywną naukę w miłej atmosferze, w wygodnych salach wykładowych przy ulicy Piotrowskiej 60.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie szkola-kalina.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 879 846.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony szkola-kalina.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozwód

  Rozwód »

  Porady prawne dla kobiet to temat stosunkowo świerzy w internecie. Serwis www.kobietaiprawo.pl doskonale realizuje potrzebę wielu ... więcej »

 • Szkoły lotnicze

  Szkoły lotnicze »

  Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się świadczeniem usług w dziedzinie awiacji. Oferujemy m.in. instruktaż, który obejmuje zazna... więcej »

 • Biuro SYSTEM Spółka Jawna wdrażanie iso

  Biuro SYSTEM Spółka Jawna wdrażanie iso »

  Poszukując profesjonalnej pomocy w obszarze wdrażania systemów zarządzania jakością warto zwrócić uwagę na wszechstronną propozycj... więcej »

 • Szkoły językowe Tychy - SpeakEasy

  Szkoły językowe Tychy - SpeakEasy »

  Centrum języków obcych SpeakEasy w Tychach prowadzi kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy zarówno dzieci i mło... więcej »

 • Exbis.pl

  Exbis.pl »

  Firma edukacyjna Exbis prowadzi cykle szkoleń dla kadry menedżerskiej, szkolenia biznesowe dla firm, w tym kursy zarządów korporac... więcej »

 • Au Pair

  Au Pair »

  Wspaniała przygoda, nauka języka obcego to wszystko jest na wyciągnięciu ręki. Jeśli lubisz podróżować, chciałabyś nauczyć się jęz... więcej »

 • BHPEX dokumentacja ryzyka

  BHPEX dokumentacja ryzyka »

  BHPEX Spółka Jawna to firma bhp, która działa na terenie województwa lubuskiego, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Specjalizuje się w ... więcej »