Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

Program studiów adresujemy do wszystkich osób interesujących się Internetem, które chcą podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę spośród zakresu marketingu internetowego także wynaleźć zatrudnienie w różnych agendach marketingu, przede wszystkim w agencjach interaktywnych, portalach także innych przedsiębiorstwach działających w internecie. Uczestnictwo w studiach rekomendujemy zwłaszcza aktualnym także przyszłym menadżerom, grafikom, programistom, informatykom oraz badaczom społecznym.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.mi.wh.agh.edu.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Socjologia

  Socjologia »

  Jeżeli wciąż zastanawiasz się, gdzie udać się po szkole średniej przybyłeś w trafne położenie. Wydział Humanistyczny AGH zapewnia ... więcej »

 • Uczelnie

  Uczelnie »

  Tylko na naszej stronie internetowej znajdziesz ofertę edukacyjną wszystkich uczelni polskich. Cały czas aktualizujemy nasze dane ... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY

  WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA KADRY DLA EUROPY »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie jedynie imponująca kadra dydaktyczna i komfortowe warunki studiowania, ale również ... więcej »

 • Studia Kielce

  Studia Kielce »

  Wyszliśmy na przeciw wszystkim ludziom chcącym uzyskać wykształcenie wyższe. Stworzyliśmy bazę uczelni wyższych, którą zamieściliś... więcej »

 • Uczelnie ekonomiczne Kraków

  Uczelnie ekonomiczne Kraków »

  Jeśli solidnie podejdziesz do sprawy selekcji kierunku oraz szkoły na pewno będziesz usatysfakcjonowany. Kraków jest bardzo piękny... więcej »

 • Uczelnie w Warszawie

  Uczelnie w Warszawie »

  Warszawa to czarowne miasto, w którym pożądane byłoby uczyć się. Nadzwyczaj wielu ludzi z całego kraju, przyjeżdża w to miejsce wł... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »

 • Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa

  Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa »

  Dziś nie jest łatwo zdecydować się na dobór uczelni wyższej, na szczęście uczelnia warmińsko oferuje sporo interesujących kierunkó... więcej »