Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

Program studiów adresujemy do wszystkich osób interesujących się Internetem, które chcą podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę spośród zakresu marketingu internetowego także wynaleźć zatrudnienie w różnych agendach marketingu, przede wszystkim w agencjach interaktywnych, portalach także innych przedsiębiorstwach działających w internecie. Uczestnictwo w studiach rekomendujemy zwłaszcza aktualnym także przyszłym menadżerom, grafikom, programistom, informatykom oraz badaczom społecznym.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.mi.wh.agh.edu.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze MBA

  Najlepsze MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu gw... więcej »

 • Socjologia

  Socjologia »

  Jeżeli wciąż zastanawiasz się, gdzie udać się po szkole średniej przybyłeś w trafne położenie. Wydział Humanistyczny AGH zapewnia ... więcej »

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - inwestycja na lata

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - inwestycja na lata »

  Na Górnym Śląsku w Uczelni ekonomicznej jest dużo organizacji studenckich tj.: Parlament Studencki, PANEUROPA, NZS, AIESEC, AZS, E... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • Łódź Akademicka

  Łódź Akademicka »

  Strona poświęcona studiowaniu na łódzkich uczelniach. W jednym miejscu jest zamieszczona oferta kierunków studiów, specjalności na... więcej »

 • Studia poznań

  Studia poznań »

  Wyższa Szkoła Logistyki to jedyna tego rodzaju szkoła w kraju. WSL oferuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na wielu ciekawyc... więcej »

 • Uczelnie Poznań

  Uczelnie Poznań »

  Edukacja jest bardzo ważna w życiu każdego z nas, wobec tego należałoby kontynuować naukę po zrealizowaniu szkoły średniej. Jest b... więcej »

 • WSNS

  WSNS »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki z Mińska mazowieckiego. Kształcimy ... więcej »

 • Katowice.wspkorczak.eu

  Katowice.wspkorczak.eu »

  Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach proponuje bogatą propozycję edukacyjną. Zapewniamy korzystającym komfortowe war... więcej »

 • Lublin.wspkorczak.eu

  Lublin.wspkorczak.eu »

  Wydział Zamiejscowy w Lublinie WSP im. J. Korczaka zaprasza jednostki zastanawiające się nad nauką do zaznajomienia się z ofertą p... więcej »