Kursy rachunkowość korporacyjna

Kursy rachunkowość korporacyjna

W Szczecinie znajduje się firma Rachvist, która od prawie dekady prowadzi kursy z zakresu rachunkowości. Firma należy do Agnieszki Spisak-Tobiasz, która ma przeogromne doświadczenie zawodowe, a także specjalistyczne wykształcenie zdobyte na wielu uznanych szkołach wyższych w Polsce. Oferowane kursy przeznaczone są dla chętnych, którzy pragną podjąć pracę w centrach usług wspólnych (sektor SSC), oraz w działach finansowych firm z majątkiem zagranicznym. Zajęcia są odpowiednio zaplanowane, tak by kursant po jego zakończeniu bez żadnych problemów mógł zacząć pracę w dziale finansowym. Jedynym warunkiem uczestnictwa w kursie jest znajomość języka angielskiego na szczeblu komunikatywnym. Firma Rachvist proponuje wiele kursów, które posiadają przeogromny wachlarz tematyczny i są to: tworzenie deklaracji VAT, rozrachunki z tytułu sprzedaży towarów oraz cały ogrom innych. Zajęcia prowadzone są w różnych modułach np.: na tygodniu albo weekendowo. Uczęszczając na nasze zajęcia uczestnik ma gwarancję, iż uzyska potrzebną wiedzę teoretyczną jak również przećwiczy wszystko w praktyce. Takie przygotowanie z pewnością sprawi, że bardzo podniesiemy swoje kwalifikacje zawodowe, jak też bez problemu znajdziemy zatrudnienie w księgowości. Ponadto proponujemy obsługę księgową oraz doradztwo także dla przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym w zakresie: Kadry i płace i dużo innych z tym związanych. Wyczerpujące wiadomości na temat organizowanych kursów dostępne są na stronie internetowej rachvist.pl.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony rachvist.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy

  ELCAR - Gdyńska Szkoła Jazdy »

  Zapraszamy do szkoły jazdy w Gdyni - ELCAR. Proponujemy kursantom szkolenie kategorii A, A1, B. W miłej i przyjaznej atmosferze pr... więcej »

 • Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz

  Ewa Romanow kurs aranżacji wnętrz »

  Akademia Wnętrz dla osób prywatnych bądź firm to jeden z wielu składników działalności wysoko wykwalifikowanego architekta, Ewy Ro... więcej »

 • Hiszpański Częstochowa

  Hiszpański Częstochowa »

  Serdecznie zapraszamy do Częstochowskiego Centrum Kształcenia Języków Obcych- College. Jest to profesjonalna szkoła, w której nauc... więcej »

 • Comarch cdn xl

  Comarch cdn xl »

  Netrix Group działa jako instytucja otoczenia biznesu, jaka oferuje swoje usługi dla średnich i małych działalności, jakie pragną ... więcej »

 • Szybkiekursy.pl

  Szybkiekursy.pl »

  Prowadzimy od 2006 roku Ośrodek Edukacji - to miejsce, w którym mogą Państwo otrzymać kompleksowe wsparcie w edukacji, w tym w zdo... więcej »

 • Nauka rysunku Gdańsk

  Nauka rysunku Gdańsk »

  Architekt to zawód wymagający umiejętności rysowania. Przyszli studenci tego kierunku, chętnie korzystają z kursu rysunku. Studio ... więcej »

 • Kurs pływania Kraków

  Kurs pływania Kraków »

  Zapraszamy Państwa do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania młodzieży, dorosłych, dzieci i niemowląt. Pionierskie pode... więcej »

 • Corefit System

  Corefit System »

  Na stronie pod nazwą corefit-system.pl umieszczone są wyczerpujące wiadomości na temat autorskiego programu Izabeli Żak o stabiliz... więcej »

 • Psychoterapeuta Bielsko

  Psychoterapeuta Bielsko »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta z pokaźnym doświadczeniem merytorycznym jak i praktycznym zaprasza na konsultacje osoby borykające s... więcej »

 • DEMOS firma szkoleniowa

  DEMOS firma szkoleniowa »

  W Warszawie mieści się siedziba firmy Demos. Działamy w branży konsultingowo-szkoleniowej oferując naszym odbiorcom najwyższej jak... więcej »