Wodkan-ka usługi wod-kan

Wodkan-ka usługi wod-kan

WODKAN-KA - firma z siedzibą w Warszawie zajmuje się zarówno usługami wodno-kanalizacyjnymi takimi jak budowy kanalizacji, oczyszczanie ich do DN 3200 mm czy realizowanie przyłącza kanalizacji do aktualnych instalacji, lecz także najmem ciężkiego sprzętu budowlanego.

Firma też realizuje każdego typu prace związane usuwaniem awarii oraz wspiera prace przy metrze warszawskim.

Projekt przyłącza wodociągowego jest usługą, jaką zajmuje się niewiele firm, gdyż przyłącze kanalizacyjne to ciężka usługa i wymagająca zaawansowanego sprzętu, jakim przedsiębiorstwo WODKAN-KA dysponuje. Bez wątpienia usługa jaką są przyłącza wodociągowe jest wielce ciężka. Warszawa to rozległa metropolia i potrzeba do każdej pracy bezliku formalności i zgód od miasta, czym naturalnie zajmuje się przed rozpoczęciem prac firma WODKAN-KA. Także małe inwestycje nie są problemem, takie jak przyłącza wody. Warszawa to miasto wielkie i instalacje są na tyle rozwinięte, że w mieście bądź w okolicy nie ma większych kłopotów z podłączeniem się.

Firma istnieje na rynku już od 1990 roku, oferuje konkurencyjne ceny i nadzwyczaj dobry kontakt z klientami co bywa w obecnych czasach nader ważne. Na stronie www przedsiębiorstwa odnaleźć możemy wszelkie dostępne usługi, historię przedsiębiorstwa, dane kontaktowe czy obecne inwestycje.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony wodkan-ka.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Blachy Aluminiowe

  Blachy Aluminiowe »

  Istniejemy na polskim rynku odkąd 1992 roku. Interes nasza jest doświadczonym dystrybutorem metali nieżelaznych zaś wyrobów hutnic... więcej »

 • Vaillant Szczecin

  Vaillant Szczecin »

  Firma z kilkunastoletnim stażem na rynku urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie serwisu ... więcej »

 • ZISO montaż pomp ciepła poznań

  ZISO montaż pomp ciepła poznań »

  Poszukujesz zaufanego wykonawcy przeróżnego typu instalacji w tym gazowych, wodnych, kanalizacyjnych, czy centralnego ogrzewania -... więcej »

 • Remonty Warszawa MP-BUD

  Remonty Warszawa MP-BUD »

  Oferujemy usługi remontowe w Warszawie i okolicach.
  Od początku swojej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, któr... więcej »

 • Inserw

  Inserw »

  Zapraszamy na oficjalną stronę www firmy Inserw. Witryna prezentuje szczegółową ofertę firmy. Kilka zakładek poświęconych jest tec... więcej »

 • ProWater Uzdatnianie Wody

  ProWater Uzdatnianie Wody »

  Zmiękczanie wody staje się coraz częstszym sposobem na skuteczną likwidację problemu kamienia kotłowego w instalacjach wodnych. Je... więcej »

 • Sprzedam olej opałowy cdc24.pl

  Sprzedam olej opałowy cdc24.pl »

  Cdc24. pl jest platformą, która funkcjonuje jako pośrednik w nawiązywaniu współpracy między dostawcą towaru, związanym z branżą gr... więcej »

 • Serwis Vaillant

  Serwis Vaillant »

  Nasz serwis zajmuje się całkowitą opieką serwisową urządzeń grzewczych. Do zakresu naszych obowiązków należy przede wszystkim serw... więcej »

 • Cennik wind

  Cennik wind »

  Spółka Lift Plus ma siedzibę w miejscowości Wrzosowa nieopodal Częstochowy i od prawie dwóch dekad zajmuje się dostarczaniem, mont... więcej »