Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Rekomendujemy firmę Seedart Piotr Kodym mającą siedzibę w miejscowości Zławieś Wielka. Firma oferuje wysokiej klasy usługi z obszaru projektowania ogrodów. Posiadamy bardzo przeogromny zakres usług przy budowaniu ogrodu, miedzy innymi: inwentaryzację dendrologiczną a także położenie różnorodnych nawierzchni klinkierowych, wykonanie schodów i dużo innych. W branży prowadzimy działalność od 2007 roku i do chwili obecnej wykonaliśmy setki projektów głównie na terenie Torunia i województwa kujawsko – pomorskiego. Prace projektowe wykonujemy zawsze w paru etapach. Na każdym z nich uwzględniamy wskazówki naszych zleceniodawców. Bardzo dbamy o to by zaplanowany ogród wiązał się w całość z istniejacą zabudową i żeby był niespotykany. Podczas realizacji przedsięwzięcia sporządzany jest bardzo dokładny wykaz kosztów, na podstawie którego zleceniodawca ma możliwość ogród budować etapami, nie przekraczając założonego budżetu. Do naszej pracy podchodzimy z potężną pasją czego efektem są ogrody zrealizowane z troskliwością o najdrobniejsze szczegóły. Projektując ogród z naszą pomocą mają Państwo zapewnienie, że będzie to najpiękniejsze miejsce, w którym będzie można spędzić fenomenalne chwile relaksu z rodziną i znajomymi. Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ogrodyseedart.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie ogrodów Wrocław

  Projektowanie ogrodów Wrocław »

  Zapraszamy na stronę pracowni architektury krajobrazu Twoje Ogrody. Zajmujemy się kompleksową opieką nad ogrodami. Oprócz zakładan... więcej »

 • Zadaszenia tarasów

  Zadaszenia tarasów »

  Zastanawiasz się czym zadaszyć taras? Jeśli tak to zapraszamy na naszą stronę internetową – znajdziesz tam przeróżne zadaszenia ta... więcej »

 • Wyposażenie placów zabaw - Elmo

  Wyposażenie placów zabaw - Elmo »

  Firma Elmo jest producentem placów zabaw. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie wyposażenia i montażu ... więcej »

 • Dendrolog

  Dendrolog »

  Firma SYMBIOT oferuje wsparcie w trakcie procesu inwestycyjnego. Oferta obejmuje usługi z zakresu ochrony środowiska i przyrody. G... więcej »

 • Rośliny i kwiaty

  Rośliny i kwiaty »

  Wszystkich zainteresowanych ogrodnictwem zapraszamy do naszego internetowego poradnika ogrodniczego, w którym można znaleźć mnóstw... więcej »

 • AGROTEAM Wargowo mieszanki traw

  AGROTEAM Wargowo mieszanki traw »

  Niezależna i niezawodna Sieć Polskich Sklepów Ogrodniczych AgroTeam to zrzeszenie dystrybutorów najwyższej jakości produktów niezw... więcej »

 • Grassland Farms

  Grassland Farms »

  Firma Grassland produkuje trawę rolkową. Trawa taka daje szybki efekt, jakim jest piękny trawnik. Oferowaną trawę cechuje duża odp... więcej »

 • Zestawy do uprawy roślin

  Zestawy do uprawy roślin »

  O taczające nas rośliny są znaczną częścią naszej natury, a hodowla ich w domu jest świetnym i satysfakcjonującym zapełnieniem wol... więcej »

 • AGRONAS

  AGRONAS »

  P.P.H. Agronas prowadzi produkcję oraz sprzedaż najwyższej klasy materiału siewnego. Firma zaistniała w 1993 roku na bazie Państwo... więcej »

 • Hurtownia otoczaków

  Hurtownia otoczaków »

  Śliczne, opływowe kamienie zwane otoczaki wyznaczają niecodzienną ozdobę wszystkich ogrodów. Są to bajeczne kamienie, które fantas... więcej »