Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Rekomendujemy firmę Seedart Piotr Kodym mającą siedzibę w miejscowości Zławieś Wielka. Firma oferuje wysokiej klasy usługi z obszaru projektowania ogrodów. Posiadamy bardzo przeogromny zakres usług przy budowaniu ogrodu, miedzy innymi: inwentaryzację dendrologiczną a także położenie różnorodnych nawierzchni klinkierowych, wykonanie schodów i dużo innych. W branży prowadzimy działalność od 2007 roku i do chwili obecnej wykonaliśmy setki projektów głównie na terenie Torunia i województwa kujawsko – pomorskiego. Prace projektowe wykonujemy zawsze w paru etapach. Na każdym z nich uwzględniamy wskazówki naszych zleceniodawców. Bardzo dbamy o to by zaplanowany ogród wiązał się w całość z istniejacą zabudową i żeby był niespotykany. Podczas realizacji przedsięwzięcia sporządzany jest bardzo dokładny wykaz kosztów, na podstawie którego zleceniodawca ma możliwość ogród budować etapami, nie przekraczając założonego budżetu. Do naszej pracy podchodzimy z potężną pasją czego efektem są ogrody zrealizowane z troskliwością o najdrobniejsze szczegóły. Projektując ogród z naszą pomocą mają Państwo zapewnienie, że będzie to najpiękniejsze miejsce, w którym będzie można spędzić fenomenalne chwile relaksu z rodziną i znajomymi. Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ogrodyseedart.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Folie ogrodowe

  Folie ogrodowe »

  Każdy z nas kto ma własną działkę ogrodniczą bądź kawałek ogrodu przy własnym domu musi posiadać folię, gdzie może uprawiać w najw... więcej »

 • CORYLUS Projekt ogrodu wrocław

  CORYLUS Projekt ogrodu wrocław »

  Corylus Barbara Bogacz to przedsiębiorstwo rodzinne, jakie zapewnia niezwykle fachowe usługi połączone z organizacją, a też pielęg... więcej »

 • Warszawa DDD Greenstyle

  Warszawa DDD Greenstyle »

  Obecność pasożytów w obiektach, jak również obecność zgrzybiałych ścian nie są wyłącznie mało estetyczne, lecz także mogą stanowić... więcej »

 • AGROTEAM Wargowo mieszanki traw

  AGROTEAM Wargowo mieszanki traw »

  Niezależna i niezawodna Sieć Polskich Sklepów Ogrodniczych AgroTeam to zrzeszenie dystrybutorów najwyższej jakości produktów niezw... więcej »

 • Pierwotniaki- inspiracje

  Pierwotniaki- inspiracje »

  Wszystko to czego szukacie na temat domu zostało w jednym miejscu. Wszystkie informacje tyczące wyposażenia wnętrz, remontów, ogro... więcej »

 • MebleOgrody.pl

  MebleOgrody.pl »

  Ogród przy domu jednorodzinnym to wspaniałe miejsce do wypoczynku, ale potrzeba do tego odpowiedniego wyposażenia, a przede wszyst... więcej »

 • Geotkanina

  Geotkanina »

  P.H.U. Ekokos to prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo z zakresu hydroizolacji a również geosyntetyków w zestaw, których wchodzi ... więcej »

 • Projektowanie ogrodów

  Projektowanie ogrodów »

  Firma o nazwie Harasimowicz Architektura Krajobrazu ma swoją siedzibę w Łysomicach nie opodal Torunia i proponuje bardzo dobre usł... więcej »