Laminat producent

Laminat producent

Czym jest laminat HPL? Laminat jest termoutwardzonym tworzywem warstwowym otrzymanym przez sprasowanie w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia kilku warstw papieru rdzeniowego impregnowanego żywicą fenolową oraz papieru dekoracyjnego impregnowanego żywicą melaminową. Laminaty HPL dostępne są w ponad 100 atrakcyjnych i modnych kolorach. Nasze laminaty wykonujemy w 8 różnych strukturach powierzchni:
SU –Supermat,
SQ – połysk,
PR – pory drewna,
SM – mat gładki,
BS – skórka pomarańczy,
CS – Ceramic structure.
PE – perlista.
CF – Cristal Finish,
Laminaty HPL pakowane są w palety drewniane wyłożone tekturą falistą albo szarym papierem. Laminaty muszą składowane poziomo na jego równych i stabilnych podłożach. Podłoże powinno przystawać do płyty na jej kompletnej powierzchni. Laminaty HPL wykańcza się podobnie jak również twarde drewno albo płytę wiórową melaminowaną. Do obróbki nadają się narzędzia z ostrzami z węglików spiekanych. Można nimi ciąć, wiercić i frezować. Należy zwracać uwagę, aby narzędzia były odpowiednio naostrzone, aby nie powstawała wysoka temperatura podczas cięcia. Laminaty HPL są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Z reguły wystarcza przecieranie miękką ścierką z czystą, ciepłą wodą.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.polaminart.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Meble bukowe

  Meble bukowe »

  Producent mebli drewnianych stworzonych z rozmaitych gatunków drewna. W ofercie modele sosnowe, dębowe, bukowe. Możliwość wykonani... więcej »

 • VieriDivani - Meble nowoczesne

  VieriDivani - Meble nowoczesne »

  Nasza oferta to przede wszystkim meble nowoczesne. Nasze salony meblowe znajdują się w Krakowie, Kalwarii, Katowicach oraz Wodzisł... więcej »

 • Drzwi Porta

  Drzwi Porta »

  Sklep wykończymy to jeden z największych dystrybutorów renomowanych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Do takich należą jak naj... więcej »

 • Meble na wymiar reda

  Meble na wymiar reda »

  Masz zamiar wyposażyć w meble swoje mieszkanie? Koniecznie wypróbuj ofertę którą dla Ciebie przygotowaliśmy. U nas możesz kupić na... więcej »

 • Anzys - Więcej niż meble

  Anzys - Więcej niż meble »

  Aranżacje wnętrz stanowią jedną z najprzyjemniejszych i najbardziej kreatywnych form podczas upiększania domowej oazy. W parze z w... więcej »

 • EsteliaStyle

  EsteliaStyle »

  Firma meblowa EsteliaStyle istnieje na rynku już od kilkudziesięciu lat. To renomowany wytwórca oraz wiarygodny pośrednik najlepsz... więcej »

 • Onemarket - niebanalne wyposażenie wnętrz

  Onemarket - niebanalne wyposażenie wnętrz »

  W sklepie Onemarket znajdziesz oryginalne propozycje dekoracji i wyjątkowe meble, w których z pewnością się zakochasz. Sami cenimy... więcej »