Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski

Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski

Do każdego powierzonego mi projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i traktuję go jak własną inwestycję, bez różnicy czy jest to projekt małego domu mieszkalnego, sklepu, baru czy też dużego budynku mieszkalnego, biurowca lub hotelu. Oprócz opracowania dokumentacji projektowej, zajmuję się prowadzeniem całego procesu administracyjnego, a w trakcie trwania budowy czuwam nad jej realizacją pełniąc nadzór autorski. Na życzenie moich inwestorów opracowuję też projekty wnętrz i zieleni. Moje projekty zostały lub są obecnie realizowane w wielu miastach Polski takich, jak Gliwice i okolice, Wrocław, Warszawa, Knurów, Ruda Śląska, Zabrze czy Bydgoszcz.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.architekturaisztuka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 85

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sauna

  Sauna »

  Każdy miłośnik odprężenia powinien odwiedzić tą stronę, ponieważ na niej odnajdzie sporo sprzętów i kompletnych kompletów wodnych,... więcej »

 • Domy pasywne

  Domy pasywne »

  Firma Wolf System zajmuje się systemem budowy modelowych oraz projektowanych indywidualnie domów mieszkalnych. Naszych pracowników... więcej »

 • Projekty garaży

  Projekty garaży »

  W naszej szerokiej ofercie znajdują się plany garaży, domków letniskowych, budynków gospodarczych. U na zakupić możesz projekty un... więcej »

 • Projekty domów

  Projekty domów »

  Gdzie najczęściej można spotkać arcydzieła? Odpowiedz jest prosta – w galerii. Takie arcydzieła w branży gotowych projektów domów ... więcej »

 • Hale dla rolnictwa

  Hale dla rolnictwa »

  Architekt z Bydgoszczy specjalizujący się w projektach obiektów o konstrukcji stalowej z blach cienkościennych. W ofercie posiada ... więcej »

 • Architekci

  Architekci »

  Pracownia architektoniczna ETN Gliwice - polecamy projekty domów jednorodzinnych. Nowoczesne domy jednorodzinne do zamieszkania - ... więcej »

 • Architekt Slask

  Architekt Slask »

  MKW to pracownia znajdująca się w Myszkowie. Działa na obszarze całego Śląska oraz Warszawy. W jej ofertę wchodzą: wykonanie proje... więcej »

 • Listwy przysufitowe styropianowe

  Listwy przysufitowe styropianowe »

  Elementy wykonane ze styropianu mogą tworzyć całkowicie nowe wzory i nowy wizerunek wyglądu budowlanego podkreślając klasyczny a z... więcej »